Neler Yeni

Yardım Laptop önerisi için biraz acil yardım.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
Ofis için laptop arayışındayım bir tane 2.el buldum 9.500 e iniyor kişi;

Sattığı ürün: https://www.hepsiburada.com/huawei-...1JREc7MUoLts0QtNfDxoC9gwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

16gb ram olması i5 11.nesil olması beni cezbediyor açıkcası.

Bunun dışında bulduklarım bunlar:

Bir de bunların dışında 8 gb ram amd 5 5500u versiyonlu bunu buldum.

Gelelim özete. Açıkcası ofis için 16 gb ram gerekli mi bilgim yok.Ben aslında 8 gb d15 i düşünüyorum ek aparatlarıyla falan 8.8 e gelir.Ancak 2.el olanı da görüp test etme şansım var sizce bunlar dışında EKRAN KARTLI da olur (oyun için farketmez) uygun 10k civarında bir laptop veyahut bunlar arasında şu en iyisi şeklinde öneriniz var mı ? Sizce ne yapmalıyım.2. el mi alayım-8gb ram liyi mi alayım yoksa başka bir iyisi var mı ?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Sattığı ürün: https://www.hepsiburada.com/huawei-...1JREc7MUoLts0QtNfDxoC9gwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Gelelim özete. Açıkcası ofis için 16 gb ram gerekli mi bilgim yok.Ben aslında 8 gb d15 i düşünüyorum ek aparatlarıyla falan 8.8 e gelir.Ancak 2.el olanı da görüp test etme şansım var sizce bunlar dışında EKRAN KARTLI da olur (oyun için farketmez) uygun 10k civarında bir laptop veyahut bunlar arasında şu en iyisi şeklinde öneriniz var mı ? Sizce ne yapmalıyım.2. el mi alayım-8gb ram liyi mi alayım yoksa başka bir iyisi var mı ?
Bunu al. Ama diğer sitelerde daha ucuzdu fiyatı.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu al. Ama diğer sitelerde daha ucuzdu fiyatı.
buradan alınca ek indirimli ürün veriyor çanta mouse falan birde mobil bir uyg ya indirim veriyor ondan olabilir.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,536
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Attığınız D15 alınabilir

Wraadern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Tavsiyem sıfır ürün almanızdır bütçeniz maksimum ne kadar hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ofis kullanımı için cihaz önerisinde bulunacak olursam ;

hem ram hem de hafızasını sonradan ihtiyacınıza göre yükseltebilirsiniz.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyem sıfır ürün almanızdır bütçeniz maksimum ne kadar hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ofis kullanımı için cihaz önerisinde bulunacak olursam ;

teşekkürler hocam bütçem tam belli değil yani sınırım yok aslında ama çokta vermek istemiyorum 10-11 maks diyebilirim

attıgınız ile Asus arasında 8gb ram farkı var peki attığınız 1155g benım dediğim Asus 1135g dersek ve 8gb ramü göz önünde bulundurursak sisiznki mi daha iyi. Bir de Ram yükseltmesi mümkün mü.(İris grafik de yok sanırım attığınız da çok fark varmı bilgim yok o konuda da=

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,536
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
baktımda ram frekansları çok düşük geldi ya.

Şuan https://www.hepsiburada.com/asus-x4...T?magaza=teknoraks&url_src=and-product-detail

bunda takıldım.Pahalı mı ? Bilginiz varmı
Alınabilir buna bakabilirsiniz isterseniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Kutay Cantürk
teşekkürler hocam bütçem tam belli değil yani sınırım yok aslında ama çokta vermek istemiyorum 10-11 maks diyebilirim

attıgınız ile Asus arasında 8gb ram farkı var peki attığınız 1155g benım dediğim Asus 1135g dersek ve 8gb ramü göz önünde bulundurursak sisiznki mi daha iyi. Bir de Ram yükseltmesi mümkün mü.(İris grafik de yok sanırım attığınız da çok fark varmı bilgim yok o konuda da=
8.2 ram+işlemci ağırlıklı+SSD olan bir şey gerek size.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU

şuan buna geçiş yaptım karar olarak Ram ve hafıza yükseltmesi var işlemci yüksek ram 8 gb ama 3200 mhz tek sıkıntı ekran TN ama çok umursanacak bir durum değil sanırım.Varmı daha güzel önerisi olan

9.500 e buldum trendyolda.

Wraadern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Yukarıda dostlarımın dediği gibi sizin için önemli olan Ram (attığım linkteki laptopa RAM ve SSD yükseltmesi uygulanabilir) İşlemci ve SSD attığım ürünü bir arkadaşım kullanıyor sorunsuz ve hızlı bir ürün güzel düzenli kullanırsanız ve ihtiyacınıza göre yükseltme yaparsanız hiçbir sıkıntısını görmeyeceksiniz zaten MSİ farkı bir ayrı ürünün kalitesi olsun tuşları olsun donanımı olsun sizi üzmez ama yine de aklınızda başka baktığınız varsa link atarsanız inceleriz.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
Yukarıda dostlarımın dediği gibi sizin için önemli olan Ram (attığım linkteki laptopa RAM ve SSD yükseltmesi uygulanabilir) İşlemci ve SSD attığım ürünü bir arkadaşım kullanıyor sorunsuz ve hızlı bir ürün güzel düzenli kullanırsanız ve ihtiyacınıza göre yükseltme yaparsanız hiçbir sıkıntısını görmeyeceksiniz zaten MSİ farkı bir ayrı ürünün kalitesi olsun tuşları olsun donanımı olsun sizi üzmez ama yine de aklınızda başka baktığınız varsa link atarsanız inceleriz.
hocam yukardami asus 12k olmuş o asus 16 gb ram bu ise 8 gb ikisini karsilastirdiginizda f/p olarak hangisini onerirsiniz.Bir de burada önemli bir sorum var MSİ deki İris islemci mi ariyoeum ama bulamiyorum bu soruya cevap.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom