Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop Önerisi Olan?

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
Reis amazondaki 3060 li victusu al tükenince pişman olursun 3060 3050ti den daha daha iyidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B...=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_SA6N699BABK4F2AR6RXA
Bunu ala 8gb ram 400 TL zaten ilerde eklersin sabaha tukenebilir
Yarin almayı düşünüyorum yarına kadar tükenmez dime

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
R5 5600h i5 12500h ile yarışıyor benim kullanıcı deneyimimde. YouTube karşılaştırmalarını bilmiyorum.
O nasıl bir deneyimmiş yav? R5 5600H nin rakibi İ5 11400H dir ki 11400H bile genelde daha iyi sonuç veriyor.

İ5 12500H denen işlemci İ7 11800H ile yarışan hatta yer yer onu da geçen bir işlemci 😀

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
O nasıl bir deneyimmiş yav? R5 5600H nin rakibi İ5 11400H dir ki 11400H bile genelde daha iyi sonuç veriyor.

İ5 12500H denen işlemci İ7 11800H ile yarışan hatta yer yer onu da geçen bir işlemci 😀
Hocam amazon için bu laptop sabah karşı tukenebilirmis ne yapmam gere

@Furkanozr

Sipariş ver yarın ödeme yaparsın yapmassanda iptal edersin
Nasıl vericem satın alicam dime binevi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet emin
19 k bütçe var abi şöyle güzel bir laptop onercek var mı fiyat performans
n11'den Gigabyte G5 ME-51EE213SD i5-12500H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050Ti 15.6" FHD 144 Hz Dos Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

knk markalar şöyle, acer almanı tavsiye etmem çünkü acer nitro 5'lerin anakarta sorun çıkabiliyor ölü piksel ihtimali yüksek ,monsterda çoğunlukla en kötü karşına ölü piksel çıkarır aynı zamanda monster yerli bir fima olduğu için diğer firmalar gibi bilgisayar servisini bilgisayar tamircilerine vermiyor,kendi binası ve kendi servisi var, bilgisayarın kasasını açıp yüksetme yapmana izin veriyor,kötü yanı çoğu serisinde kasa kalitesine pek önem verilmemiştir bazı serilerinde msi gibi büyük firmaların kasalarını kullandı onlardan alınabilir, lenovode pek bi sorun duymadım çok öneri almıştım ama fiyatlar biraz yüksek, asus alınabilir ,msi alınabilir genelde sorunsuzdur ama ben msi katana gf76serisini aldım alırkende çok araştırdım benim laptopumda sadece ips panelden dolayı ufak bir ghost screen var sadece siyah ekranda ufak bir parlama, onun sebebi ise ekran ile kasanın tam yapılmaması diye biliyorum, Gelelim gigabyte'a bunlarında pek sorununu duymadım, bana görüştüğüm tüm laptop servisleri ve bilgisayar tamircileri önce lenove ve asus sonra msi, del, gigabyte bak demişti, monster ve casperi, casper servisi bir abi almamamı tavsiye etti, zaten muhtemelen baktığın çoğu laptopu Abdullah abi incelemiştir onuda izlersin, ama seninde araştırmanın tavsiye ederim.

Furkanozr

80+ Silver

@Furkanozr

Nasıl vericem satın alicam dime binevi
Hocam herhangi bir bakiyesi olmayan kart ekle amazona o kartla sipariş ver zaten sipariş verdikten sonra ödeme hatası dicek 24 saat içinde içinde para olan kartı ekleyip düzenlersen sipariş gerçekleşir duzenlemessen iptal edilir

Efe D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Roket Demir
n11'den Gigabyte G5 ME-51EE213SD i5-12500H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050Ti 15.6" FHD 144 Hz Dos Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

knk markalar şöyle, acer almanı tavsiye etmem çünkü acer nitro 5'lerin anakarta sorun çıkabiliyor ölü piksel ihtimali yüksek ,monsterda çoğunlukla en kötü karşına ölü piksel çıkarır aynı zamanda monster yerli bir fima olduğu için diğer firmalar gibi bilgisayar servisini bilgisayar tamircilerine vermiyor,kendi binası ve kendi servisi var, bilgisayarın kasasını açıp yüksetme yapmana izin veriyor,kötü yanı çoğu serisinde kasa kalitesine pek önem verilmemiştir bazı serilerinde msi gibi büyük firmaların kasalarını kullandı onlardan alınabilir, lenovode pek bi sorun duymadım çok öneri almıştım ama fiyatlar biraz yüksek, asus alınabilir ,msi alınabilir genelde sorunsuzdur ama ben msi katana gf76serisini aldım alırkende çok araştırdım benim laptopumda sadece ips panelden dolayı ufak bir ghost screen var sadece siyah ekranda ufak bir parlama, onun sebebi ise ekran ile kasanın tam yapılmaması diye biliyorum, Gelelim gigabyte'a bunlarında pek sorununu duymadım, bana görüştüğüm tüm laptop servisleri ve bilgisayar tamircileri önce lenove ve asus sonra msi, del, gigabyte bak demişti, monster ve casperi, casper servisi bir abi almamamı tavsiye etti, zaten muhtemelen baktığın çoğu laptopu Abdullah abi incelemiştir onuda izlersin, ama seninde araştırmanın tavsiye ederim.
Beyler hangisini almalıyım sizce ben bilemedim

Beyler hangisini almalıyım sizce ben bilemedim
@Furkanozr
@m.emin_6154
@berke.
3060 li hp victus mu yoksa gigabyte laptop mu

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,096
İsim
MehmedVII

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,397
İsim
Fatih

Açıklamasını yaptım önceki mesajda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,735
Üyeler
142,458
Son üye
ismailM
Top Bottom