Neler Yeni

Laptop Ram yükseltme

ofarukgk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Faruk
Arkadaşlar herkese iyi günler. Ben laptobumun ramını yükseltmek istiyorum ama 2 tane sorum var. 1. si ram yükseltmenin performansa bir etkisi var mı oyunlarda özellikle. 2.si ise bende şuan Crucial 8gb 2933 Mhz ddr4 1.2V SODIMM ram bulunuyor. Ben bunun yanına bir tane daha 8 gb ram takmak istiyorum ama hangi ram benim ramim ile uyumlu çalışır bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Laptop marka Monster Abra A5 v16.6.5

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Halil Kahraman
Arkadaşlar herkese iyi günler. Ben laptobumun ramını yükseltmek istiyorum ama 2 tane sorum var. 1. si ram yükseltmenin performansa bir etkisi var mı oyunlarda özellikle. 2.si ise bende şuan Crucial 8gb 2933 Mhz ddr4 1.2V SODIMM ram bulunuyor. Ben bunun yanına bir tane daha 8 gb ram takmak istiyorum ama hangi ram benim ramim ile uyumlu çalışır bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Laptop marka Monster Abra A5 v16.6.5
performansa 8+8 il oluyor ama 16+8 ramla pek performansı yükselmiyor
piyasada o ramdan pek yok ben bulamadım yada önerim monster teknik servis yada monster internet sitesinden calı destekte sormanızdır.

ofarukgk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
performansa 8+8 il oluyor ama 16+8 ramla pek performansı yükselmiyor
piyasada o ramdan pek yok ben bulamadım yada önerim monster teknik servis yada monster internet sitesinden calı destekte sormanızdır.
8+8 yapmayı düşünüyorum bende. Bir tane aynı marka ram buldum bakabilir misiniz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,238
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom