Neler Yeni

Laptop ram yükseltmesi yaptım seri numarası değişmiş

Fabio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fabio
Arkadaşlar bugün 8 GB ddr5b ram Asus tuf gaming laptop ram değişimi için bir tane mağazaya verdim 16 gb ram yaptım fakat şimdi farkettim benim üzerinde takılı olan orijinal ram söküp başka ram takmışlar bana söylemeden üstelik kendilerin sözde daha sonra uyumlu çalışın diye benim ram alıp yerine Kendi iki tane ram takmışlar ama zaten benim taktırmak istediğim ram marka ve model uyuyor seri numarası uymuyordu seri numarası uysun diye değiştirmişler öyle diyorlar sizce beni kandırıyorlar mi arayıp söyledim sorun değil isterseniz pazartesi ram orijinli alabilirsiniz biz saklıyoruz dediler sizce ne yapmalıyım??

şahin doğan

80+ Platinum
Git kendi Ram ini al.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
C Ş
Seri numarası uysun diye mi? Hiçbir seri numarası aynı olmaz ki? Kimlik no gibi bir şey bu.

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar bugün 8 GB ddr5b ram Asus tuf gaming laptop ram değişimi için bir tane mağazaya verdim 16 gb ram yaptım fakat şimdi farkettim benim üzerinde takılı olan orijinal ram söküp başka ram takmışlar bana söylemeden üstelik kendilerin sözde daha sonra uyumlu çalışın diye benim ram alıp yerine Kendi iki tane ram takmışlar ama zaten benim taktırmak istediğim ram marka ve model uyuyor seri numarası uymuyordu seri numarası uysun diye değiştirmişler öyle diyorlar sizce beni kandırıyorlar mi arayıp söyledim sorun değil isterseniz pazartesi ram orijinli alabilirsiniz biz saklıyoruz dediler sizce ne yapmalıyım??
Git kendi ramini al
Öyle mağazalara filanda verme(resmi değilse)

Fabio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fabio
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 Ramin de marka ve model aynı (içindeki orijinal dahil) ama original olan seri numarası farklı başı Felan bana verdikleri yine orijinal diyorlar 2 tanesi seri numarası bir kısmı aynı benim anlamadığım şey şu zaten üzerinde 8 GB ram var yanına 1 tane daha 8 takacaklar neden benim orijinal ram alıp 2 tane kendi ram takmışlar bunu söylemden yaptılar üstelik

Top Bottom