Neler Yeni

Laptop ses sıkıntısı

Mehmet35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mehmet
Arkadaşlar şuan sistemimn hiç ses gelmiyor driverları güncelleştirdim ses sorunları gider seçeneğini denedim fakat hiç birii sonuç vermedi acaba hoparlör bozulmuş olabilir mi ?

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Sesi kısmış olabilirsin, Realtek yüklü mü ?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Bozulmuş olabilir kanka. Sana trip atıp çalışmamazlık yapacağını sanmam. 🙄

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Arkadaşlar şuan sistemimn hiç ses gelmiyor driverları güncelleştirdim ses sorunları gider seçeneğini denedim fakat hiç birii sonuç vermedi acaba hoparlör bozulmu olabilir mi ?
kendi hoparlörü üzerinden ses alamıyorsanız bozulmuş olabilir kullaklık veya harici hoparlör takınca ses alamıyorsanız jack bozulmuş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bozulmuş olabilir kanka. Sana trip atıp çalışmamazlık yapacağını sanmam. 🙄
kanka pc kızlar gibi trip atmaz ya :D

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Furkan DURAN
Arkadaşlar şuan sistemimn hiç ses gelmiyor driverları güncelleştirdim ses sorunları gider seçeneğini denedim fakat hiç birii sonuç vermedi acaba hoparlör bozulmuş olabilir mi ?
Steam kullanıyosan bazen benim hoparlör de steam de oluyodu windows 10 da ses açma yerine bas sağ alttan realtek hoparlör yazmıyosa değiştir

Mehmet35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendi hoparlörü üzerinden ses alamıyorsanız bozulmuş olabilir kullaklık veya harici hoparlör takınca ses alamıyorsanız jack bozulmuş olabilir

kanka PC kızlar gibi trip atmaz ya :D
Sesi kısmış olabilirsin, Realtek yüklü mü ?

kanka PC kızlar gibi trip atmaz ya :D
Hocam şöyle söyleyeyim laptop biraz eski ( 5 yıl ) kulaklık taktığımda ses geliyor ama çıkarınca ses yok.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Ulan ya yeni sistem alıcaktım 1 hafta sonra o kadar dayandı son hafta gitti emektar :D
hocam türkiye ye ilk sokağa çıkma yasağı geldiğinde benimde ekran kartımda sorun çıkmıştı yaklaşık 1buçuk 2 hafta evde bir şey yapamadığım için sinir krizi geçirdim

Top Bottom