Neler Yeni

laptop tamir fiyatına değer mi

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
lenovo idapead gaming 3 laptopum var arkadadaşlar anakartta bir takım şeyler değişecek fiyatı ise 5500 değer mi

ÖZELLİKLERİ:
RYZEN 5 5600H
NVDİA GTX 1650
512 GB SSD
16 GB RAM
120 HZ EKRAN IPS

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Aslan
lenovo idapead gaming 3 laptopum var arkadadaşlar anakartta bir takım şeyler değişecek fiyatı ise 5500 değer mi

ÖZELLİKLERİ:
RYZEN 5 5600H
NVDİA GTX 1650
512 GB SSD
16 GB RAM
120 HZ EKRAN IPS
günümüz şartlarını düşünürsek bence değebilir çünkü bilgisayarı o halde satmak veya sağlam bileşenleri parça parça satıp yeni bilgisayar almak uğraştırabilir

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
günümüz şartlarını düşünürsek bence değebilir çünkü bilgisayarı o halde satmak veya sağlam bileşenleri parça parça satıp yeni bilgisayar almak uğraştırabilir
hocam 11 bıne almıştım zamanında şimdi yaptırmak istedim değer diye düşünüyorum satmayı dusunmuyorum fakat suan da aynı bılgısayar 19k 20k civarlarında
Mesaj otomatik birleştirildi:

+olarak masaüstü bilgisayarım var 3060lı cok daha iyisi fakat masüstü cok fazla gezıdıgım ıcın sorun oluyor alamıyorum pcye ıhtıyacım oluyor

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Aslan
hocam 11 bıne almıştım zamanında şimdi yaptırmak istedim değer diye düşünüyorum satmayı dusunmuyorum fakat suan da aynı bılgısayar 19k 20k civarlarında

+olarak masaüstü bilgisayarım var 3060lı cok daha iyisi fakat masüstü cok fazla gezıdıgım ıcın sorun oluyor alamıyorum pcye ıhtıyacım oluyor
o zaman bence hiç uğraşmayın yaptırın iyi günlerde kullanmaya devam edin bence

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
o zaman bence hiç uğraşmayın yaptırın iyi günlerde kullanmaya devam edin bence
bende öyle düşünüyorum çünkü ekran kartım oyunlarda 75 derecenın üstüne çıkmazdı eskıden şimdi nasıldır bılemıyorum bakımda yapılacak

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Aslan
çok değişiceğini sanmam, belki havalardan dolayı biraz yükselebilir ama problem olucağını düşünmüyorum bencede yaptırmak mantıklı bir seçenek

melihxfg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
melih kaya
çok değişiceğini sanmam, belki havalardan dolayı biraz yükselebilir ama problem olucağını düşünmüyorum bencede yaptırmak mantıklı bir seçenek
benım masaüstüm bile 75 dereceleree cıkabılıyor işlemcisi büyük ve 3 fan olmasına rağmen hocam

önceki yaz cok fazla sıcak havalard kullandım aşırı derecdede ısındığını hiç görmedım ve rastlamadım

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Uğur Aslan
o zaman hiçbir sorun olmaz
benım masaüstüm bile 75 dereceleree cıkabılıyor işlemcisi büyük ve 3 fan olmasına rağmen hocam

önceki yaz cok fazla sıcak havalard kullandım aşırı derecdede ısındığını hiç görmedım ve rastlamadım

Top Bottom