Neler Yeni

Yardım Laptop tavsiyesine ihtiyacım var

wraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
Bütçe
50000
Merhaba yakın zamanda gaming laptop almayı düşünüyorum ve bu konuda bilgili değilim tavsiyeleriniz nelerdir?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
2 side berbat cihazlar o işlemci güzel performans vermiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.n11.com/urun/acer-nitro...tu-bilgisayar-57658880?magaza=arcadia-bilisim https://www.teknosa.com/acer-predat...0-8gb-wqxga-freedos-gaming-laptop-p-785367307

klasik cihaztv windows kurup oyun oynamaktan başka bir şey bildiği yok.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf
2 side berbat cihazlar o işlemci güzel performans vermiyor.

https://www.n11.com/urun/acer-nitro...tu-bilgisayar-57658880?magaza=arcadia-bilisim https://www.teknosa.com/acer-predat...0-8gb-wqxga-freedos-gaming-laptop-p-785367307

Kardeşim sen Acer ceo su fln misin ne bu fan boyluk

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kardeşim sen Acer ceo su fln misin ne bu fan boyluk
bu fiyat bandına iyi başka cihaz yok.

fan boyluk ile alakası yok bu fiyata Asus G16 mı vardı da ben önermedim.

@Cuncan hem bir şey den anladığın yok hemde millete öneride bulunuyorsun.

yeni nesil Ryzen 8000 serisi tamamen tasarruf odaklı güzel bir performansı yok.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf
bu fiyat bandına iyi başka cihaz yok.

fan boyluk ile alakası yok bu fiyata Asus G16 mı vardı da ben önermedim.

@Cuncan hem bir şey den anladığın yok hemde millete öneride bulunuyorsun.

yeni nesil Ryzen 8000 serisi tamamen tasarruf odaklı güzel bir performansı yok.
Kardeşim sorunlumusun adam oyun oynicak sen 4060 laptop oneriyorsun ben 4070 li senin 4070 li PC daha performanslı li olmaz mı ki o işlemciler o ekran kartlarinida besler adam bana cahil diyor 4060 laptop oneriyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kardeşim sorunlumusun adam oyun oynicak sen 4060 laptop oneriyorsun ben 4070 li senin 4070 li PC daha performanslı li olmaz mı ki o işlemciler o ekran kartlarinida besler adam bana cahil diyor 4060 laptop oneriyor
sen git bak bakalım 4060 ile 4070 arasında bir fark var mı adam gibi

ve de önerdiğin 4070 li omen kalitesiz asus da işlemcisi kötü 2 önerdiğin cihaz da berbat omenlar da limitli köküne kadar.

ve önerdiğin asus sanırsam 144 hz omen 165 hz öyle düşün benim önerdiğim cihazlar çok daha iyi buna tabi ki kalite farkıda giriyor anakartları daha kaliteli benim attıklarımın bu farkı daha da azaltır yani kağıt üstünde bakarsan hiç bir şey anlayamazsın.

Son düzenleme:

wraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kavga etmeyin arkadaşlar teşekkür ederim yardımınız için.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf
sen git bak bakalım 4060 ile 4070 arasında bir fark var mı adam gibi

ve de önerdiğin 4070 li omen kalitesiz asus da işlemcisi kötü 2 önerdiğin cihaz da berbat omenlar da limitli köküne kadar.

ve önerdiğin asus sanırsam 144 hz omen 165 hz öyle düşün benim önerdiğim cihazlar çok daha iyi buna tabi ki kalite farkıda giriyor anakartları daha kaliteli benim attıklarımın bu farkı daha da azaltır yani kağıt üstünde bakarsan hiç bir şey anlayamazsın.
Sen nasıl adamsin olum hem Acer fanı değilim diyorsun hem Acer dan başka cihaz önermiyorsun insanlara 4070 ve YouTube da 4070 tır ve yotube da her gördüğünü ne inanma sonuçta o adamlarda markalarla anlaşıp para kazanıyorlar gene son kullanıcınin tecrübeleri ürünü belirliyor

kavga etmeyin arkadaşlar teşekkür ederim yardımınız için.
Yaw hocam yok adam kavga etmek için doğmuş 2 konudur peşimde seri katil gibi bune

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Sen nasıl adamsin olum hem Acer fanı değilim diyorsun hem Acer dan başka cihaz önermiyorsun insanlara 4070 ve YouTube da 4070 tır ve yotube da her gördüğünü ne inanma sonuçta o adamlarda markalarla anlaşıp para kazanıyorlar gene son kullanıcınin tecrübeleri ürünü belirliyor

Yaw hocam yok adam kavga etmek için doğmuş 2 konudur peşimde seri katil gibi bune
sen denk geldin ve bir şey bildiğin yok millete tavsiyede bulunuyorsun Acer F/P konusunda iyi bir marka olduğu için başka cihaz kalmıyor LOQ aradım bulamadım Legion aradım bulamadım MSI pahalı ASUS un üst seviye cihazları pahalı başka güzel cihaz kalmıyor HP dandik sen ne kadar dönek bir adamsın şimdi de video yu yalanlıyorsun işime gelmedi demiyorda kanıtlı kardeşim kanıtlı neyin dırdırını yapıyorsun.

asıl fark 4080 ve sonrasında başlıyor.

bir şey bildiği yok bir de bana akıl veriyor lan sen ilk önce cihaz tv izlemeyi bırakta sonra konuş sponsorlu herifin peşinden gidiyorsun.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf
sen denk geldin ve bir şey bildiğin yok millete tavsiyede bulunuyorsun Acer F/P konusunda iyi bir marka olduğu için başka cihaz kalmıyor LOQ aradım bulamadım Legion aradım bulamadım MSI pahalı ASUS un üst seviye cihazları pahalı başka güzel cihaz kalmıyor HP dandik sen ne kadar dönek bir adamsın şimdi de video yu yalanlıyorsun işime gelmedi demiyorda kanıtlı kardeşim kanıtlı neyin dırdırını yapıyorsun.

bir şey bildiği yok bir de bana akıl veriyor lan sen ilk önce cihaz tv izlemeyi bırakta sonra konuş sponsorlu herifin peşinden gidiyorsun.
Koskacan dunyada Acer dan başka cihaz yok mu yani vay ...

Yaw tamam ben cahilim sen akillisin

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

düzgün cihaz dedim victus dandik omen de victus dan farkı yok hatta daha kötü msı in orta giriş seviyesi cihazları berbat asusun da yeni cihazları ryzen 8000 binli güzel değil acer kalıyor geriye ya da loq bulacaksın.

sen cahil olduğunu bilmen güzel bir şey ben akıllıyım demedim.

Cuncan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf
düzgün cihaz dedim victus dandik omen de victus dan farkı yok hatta daha kötü msı in orta giriş seviyesi cihazları berbat asusun da yeni cihazları ryzen 8000 binli güzel değil acer kalıyor geriye ya da loq bulacaksın.

sen cahil olduğunu bilmen güzel bir şey ben akıllıyım demedim.
Olum sapik gibi 2 konudur pesimdesin Acer dan başka marka bilmiyorsun işlemcinin 100 105 derece calisabilcegini savununiyorsun senin derdin ne

Olum sapik gibi 2 konudur pesimdesin Acer dan başka marka bilmiyorsun işlemcinin 100 105 derece calisabilcegini savununiyorsun senin derdin ne
Canın fln mi sıkıliyor senin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,080
Üyeler
153,994
Son üye
Hennzy
Top Bottom