Neler Yeni

Laptop temizlik ve termal macun yenilemesi ne kadar tutar

Wersty

80+
hp victus 16 laptop kullanıyorum daha önce hiç böyle bir şey yapmadım o yüzden bir bilgisayarcıya vereceğim ne kadar tutar acaba

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
hp victus 16 laptop kullanıyorum daha önce hiç böyle bir şey yapmadım o yüzden bir bilgisayarcıya vereceğim ne kadar tutar acaba
bilgisayarcıya verirsen hiç beklemediğin fiyatlarla karşılaşırsın bence bilgisayarcıya verme kendin yapabilirsin zor bişey değil youtube den bakabilirsin nasıl yapıldığına

Wersty

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarcıya verirsen hiç beklemediğin fiyatlarla karşılaşırsın bence bilgisayarcıya verme kendin yapabilirsin zor bişey değil youtube den bakabilirsin nasıl yapıldığına
hocam sisteme zarar vermeyelim ya hiç tecrübem yok düzgün bir video da bulamadım victus laptopla ilgili normalde servise götürecektim ama elden teslimat istiyorlar uzakta kalıyor o da

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
garantisi varmı laptopun? eğer varsa içini açarsan garanti dışı kalıyor haberin olsun

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Halil Karagöz
garantisi var da bize uzak kaldığı için götüremiyoruz o yüzden bilgisayarcıya vermek istiyordum
Garanti devam ediyorsa garantiye teslim et hocam durduk yere arıza verir vs 5 10 gün sonra konu açma durduk yere cihaz kapandı diye

hypeG0

80+
hocam performans sorunu diye garantiye yolla ilk iş temizlik yapıyolar zaten

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
chade
garantisi olan cihazı servisten habersiz açarsan garanti dışı kalma riski var. bilgisayardan çok anlamıyorsan mecbur servise ver. bilgisayarcıya güvenilmez. 2 gün sonra bir arıza olsa ve servise göndersen görürler daha önce açılmış olduğunu

Top Bottom