Neler Yeni

Laptop termal macun değişimi hangi sürelerde olmalı?

Kitamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan kayar
Lenovo IdeaPad gaming 3 laptop kullanıyorum yaklaşık 1 senedir termal macun yenilenmesi olmadı bir sorun olur mu işlemci sıcaklığı Forza horizon 4 ultra ayarlarda 80-83 derece de geziyor

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Ben genelde kendi masaüstü bilgisayarımı 1.5 yılda bir değiştiriyorum o zaman bile halen nemli kurumamış oluyor, sizinki laptop biraz fazla ısınıyor olabilir o yüzden biraz daha hızlı kuruyabilir ama muhtemelen 1 yılda sorun olmaz.

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Lenovo IdeaPad gaming 3 laptop kullanıyorum yaklaşık 1 senedir termal macun yenilenmesi olmadı bir sorun olur mu işlemci sıcaklığı Forza horizon 4 ultra ayarlarda 80-83 derece de geziyor
genel olarak laptopların bakım aralığı 6 aydır hocam ben aldım tam 6.ayda götürdüm macun yenilendi ve tozları temizlendi sıcaklık düştü

Kitamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Gürkan kayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
genel olarak laptopların bakım aralığı 6 aydır hocam ben aldım tam 6.ayda götürdüm macun yenilendi ve tozları temizlendi sıcaklık düştü
Başlangıçta da sıcaklık aynıydı hocam benim şimdide aynı biraz sıkıntılı süreç var götürmeye süre yok o yüzden sordum bir sıkıntısı olur mu diye bir kaç aya götürürüm muhtmelen

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Başlangıçta da sıcaklık aynıydı hocam benim şimdide aynı biraz sıkıntılı süreç var götürmeye süre yok o yüzden sordum bir sıkıntısı olur mu diye bir kaç aya götürürüm muhtmelen
işlemcisi neydi bilgisayarın ben 90 ları görüyordum 80dereceler fena değil

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,383
İsim
Hacı
Yılda 1 iyidir.

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Teşekkürler zaman ayırdığın için içim rahatladı şimdi 😅
önemli değil hocam zaten yaz aylarında olduğumuz için bi tık daha fazla ısınabilir o yüzden dert etmeyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,317
Üyeler
140,808
Son üye
aguywithnonname