Neler Yeni

laptopa 2. monitörü bağladım ve yeşil piksel sorunu yaşıyorum

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
Monitörümü laptopa bağlamayı denedim monitörde yeşil yeşil noktalar çıkmaya başladı kendileri ölü pixel değil önceden belirteyim. Bu noktaların Hz değeriyle alakalı olduğunu düşünüp iki monitörümü de eşitleyecek biçimde (120Hz) indirgedim ve hala aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm önerilerinizi alabilirim. (monitörü normalde kasama bağlayınca sorunsuz çalışıyor)

cassie

80+
Monitörümü laptopa bağlamayı denedim monitörde yeşil yeşil noktalar çıkmaya başladı kendileri ölü pixel değil önceden belirteyim. Bu noktaların Hz değeriyle alakalı olduğunu düşünüp iki monitörümü de eşitleyecek biçimde (120Hz) indirgedim ve hala aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm önerilerinizi alabilirim. (monitörü normalde kasama bağlayınca sorunsuz çalışıyor)
Aklıma ilk olarak kablo kaynaklı olabileceği geldi, başka bir kablo ile dener misiniz ?

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklıma ilk olarak kablo kaynaklı olabileceği geldi, başka bir kablo ile dener misiniz ?
öyle bir şansım yok fakat kendi kasamda aktif olarak kullanıyorum monitörü sorunsuz biçimde çalışıyor kabloyla alakalı olduğunu düşünmüyorum

cassie

80+
Laptopunuzda ikinci bir görüntü çıkışı yapabileceğiniz port mevcutsa oradan da deneyin

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emirhan Ceyran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopunuzda ikinci bir görüntü çıkışı yapabileceğiniz port mevcutsa oradan da deneyin
maalesef 3 usb soketi 1 hdmi soketi ve 1 adet de ethernet soketi mevcut

Top Bottom