Neler Yeni

Laptopta oyunu kapattıktan 8-10dk sonra fanlar yavaşlıyor.

Kadrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir Yıldız
Merhaba, dün gece yeni laptopumla RDR2 oynamaya başladım ve oyunda belli bir süre geçirdikten sonra fanlar 5000 RPM'de dönmeye başladı. Sıcaklık değerleri 65-68 arası gidip geliyordu. Sonrasında yatmak için oyunu kapattığımda fanlar hala aynı hızda dönüyordu. 1-2 dakika sonra elimi laptopun hava çıkışlarına tuttuğumda soğuk hava geliyordu. Klavyede de hissedilen sıcaklık gitmeye başlamıştı ama fanlar yaklaşık 8-10 dakika boyunca 5000 RPM'de döndükten sonra birden yavaşladı. Bu süre bana biraz fazla gibi geldi. İlk defa laptop kullandığım için normal bir durum mu bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Not: Şu ana kadar Rocket League, CS2 ve RDR2'de denedim. Rocket League ve CS2'de fan hiçbir zaman 5000 RPM'e kadar çıkmadığı için oyunu kapattıktan 1-2 dakika sonra fanlar yavaşlıyordu.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,582
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Normal bir durum oyun oynarken ısınıyor laptop oynamayı bıraktığınız zaman hemen soğumuyor soğuması bir süre alıyor

Kadrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal bir durum oyun oynarken ısınıyor laptop oynamayı bıraktığınız zaman hemen soğumuyor soğuması bir süre alıyor
Hava çıkışlarına elimi tutunca soğuk hava geldiği için yavaşlaması gerektiğini düşünmüştüm, teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,055
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom