Neler Yeni

Laptopu açarken çok fazla fan sesi geliyor

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Yeni aldığım laptop'un açarken çok fazla fan sesi geliyor sebebi nedir oyun oynarken de çok fazla fan sesi çıkıyor.Laptop bu https://ty.gl/1s83iwzz1x

TİTAN.

80+ Platinum
Yeni aldığım laptop'un açarken çok fazla fan sesi geliyor sebebi nedir oyun oynarken de çok fazla fan sesi çıkıyor.Laptop bu https://ty.gl/1s83iwzz1x
aynı cihazın 1 yıl ki eski kasasını kullanıyorum açılışta fan modunu en kısığa al en yüksektedir muhtemelen 2 olarak oyunlarda fan sesi normal laptoplardan ses anlamında az fan sesi beklemek saçma olur

soul

80+ Silver
Açarken işlemci turbo gücünü kullanarak açtığı için doğal olarak fanı maximum da açıyor. Oyunlarda da aynı durum olduğundan gayet normal. Sıkıntı yok yani.

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı cihazın 1 yıl ki eski kasasını kullanıyorum açılışta fan modunu en kısığa al en yüksektedir muhtemelen 2 olarak oyunlarda fan sesi normal laptoplardan ses anlamında az fan sesi beklemek saçma olur
İlk defa laptop kullanıyorum hocam alışırım heralde yakında performans modunda kullanıyorum laptopu teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açarken işlemci turbo gücünü kullanarak açtığı için doğal olarak fanı maximum da açıyor. Oyunlarda da aynı durum olduğundan gayet normal. Sıkıntı yok yani.
Teşekkür ederim hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

TİTAN.

80+ Platinum
İlk defa laptop kullanıyorum hocam alışırım heralde yakında performans modunda kullanıyorum laptopu teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim hocam
o işlemci ısınan ve güçlü bir işlemci eğer az ısınma ve fan sesi istiyorsan özel olarak fan gücünü düşürebilirsin ben %75te kullanıyorum film vs izlerken diğer türlü minikte olsa ses oluyor

Top Bottom