Neler Yeni

Yardım LAPTOPUM NE KADAR EDER ?

soul

80+ Silver
bak bakalım aslan parçası en düşük 27k ya mı satılıyormuş. SENİN LAPTOP'UN EDERİ MAX 20K

soul

80+ Silver
herkes istanbulda yaşıyor dimi üstün zekalı seni
PİYASA ŞEHİRLERE GÖRE BELİRLENMİYOR HABERİN OLSUN SENİN GİBİ FIRSATÇILAR HARİÇ.
vatan bilgisayarı örnek alayım mesela tüm şehirlerde neden aynı fiyat ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
Laptop - İç donanımlar
20-25 arası eder aynısının ryzen 7 5800h hali vardı aynı şekilde satmayı düşünüyordum. Max 25k ya koymuştum bi ara satılır diye mesaj atan oldu ancak satmaktan vazgeçtim 26 27 arasında 1 2 hafta ilanda durdu. O fiyatlar etmiyor malesef

TİTAN.

80+ Platinum
reis boşver bizim yaşımız ermez bu arkadaşa
Bu arkadaş gibilerini görünce 1 2 dklığına dünyam güzelleşiyor 😂
çocuk sırf senin için gidip sarı siteye baktım en düşük satan bile 27kya satıyor sen maks 21 diyorsun trollüğünü git kum havuzunda yap
27kya o cihazı kimse almaz alan varsada araştırmadan bilmeden alıyordur
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak bakalım aslan parçası en düşük 27k ya mı satılıyormuş. SENİN LAPTOP'UN EDERİ MAX 20K

Kanka uğraşmana gerek yok boşver kendi çapında eğlensin

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: soul

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Fatih Ayhan
4050 kaç watt çalışıyor acaba o fiyata çok merak ediyorum bu bir ikincisi geçen sene masaüstü bilgisayarımı da paylaştım kaç eder diye sizin gibi and*vallar maks 8-9 eder şu su kötü bu su kötü diyip ölü fiyat verdiler he fiyata gelirsek 16kya sattım 1-2 haftada , yaşlarınız küçüktür büyük ihtimal piyasanın haline ağlayıp millete çamur atıp duruyosunuz belli youtubeda izleyip hmm böyle miymiş gidip forumda öğrendiklerimi söyliyim demekle olmuyo o işler :))))
Bu konuda kendi yorumlarımı da katmak istiyorum. İlk olarak sizin bilgisayarı kaça satmış olduğunuzun hiçbir önemi yok. Bunu bilin. İsteyen istediği fiyata alır veya satar. Bu alışveriş yapan kişileri ilgilendirir. sizin sistemin ederi 10k'dır ama siz 16k'ya satarsınız serbest piyasa işte, herkes de bu işten anlamıyor maalesef. Sizin laptop da 9 ay garantisi olduğunu düşünürsek 15 aylık bir laptop ve söylediğiniz doğru olsa bile 0 3050 fiyatına gayet mantıklı olmuyor mu? Adam neden 2. el satın alıyor ki? Tasarruf etmek için. Az para çok performans değil mi? Onu geçtim zaten fiyatı siz belirliyorsunuz adam size 20k dedi diye direk 20k'ya mı satılacak laptop? Fikir almak istediniz, fikrinizi aldınız ve gidin isterseniz 50k'ya koyun. Ya da gidin bakın 2. el sitelerine millet kaça koymuş ona göre fiyat verin.

enesunal

80+
Bu konuda kendi yorumlarımı da katmak istiyorum. İlk olarak sizin bilgisayarı kaça satmış olduğunuzun hiçbir önemi yok. Bunu bilin. İsteyen istediği fiyata alır veya satar. Bu alışveriş yapan kişileri ilgilendirir. sizin sistemin ederi 10k'dır ama siz 16k'ya satarsınız serbest piyasa işte, herkes de bu işten anlamıyor maalesef. Sizin laptop da 9 ay garantisi olduğunu düşünürsek 15 aylık bir laptop ve söylediğiniz doğru olsa bile 0 3050 fiyatına gayet mantıklı olmuyor mu? Adam neden 2. el satın alıyor ki? Tasarruf etmek için. Az para çok performans değil mi? Onu geçtim zaten fiyatı siz belirliyorsunuz adam size 20k dedi diye direk 20k'ya mı satılacak laptop? Fikir almak istediniz, fikrinizi aldınız ve gidin isterseniz 50k'ya koyun. Ya da gidin bakın 2. el sitelerine millet kaça koymuş ona göre fiyat verin.
Kim napsın senin eskimiş laptopunu demek doğru yani anladım teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
Laptop - İç donanımlar
Gördüğüm en haklı yorumlardan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,491
Üyeler
149,739
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom