Neler Yeni

laptop'um wifi e bağlanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmetdogmus
bilgisayarım win 8.1 sıfırladım ve wifi bağlanma sorunu ile karşılaştım sorunun çözümü wifi sürücüsünü güncellemekmiş fakat sonradan anladım ki bilgisayarımda ağ sürücüsü yokmuş nasıl yüklerim diye araştırdım bir şey bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

Belek

80+
bilgisayarım win 8.1 sıfırladım ve wifi bağlanma sorunu ile karşılaştım sorunun çözümü wifi sürücüsünü güncellemekmiş fakat sonradan anladım ki bilgisayarımda ağ sürücüsü yokmuş nasıl yüklerim diye araştırdım bir şey bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz?
kaç yıllık laptop?

Belek

80+
kaç yıllık
2014 çıkımı casper nirvana sanırım özelliklere baktımmı ayrıntı çıkmıyor artık sıfırladığım için
benimkide baya eski 10 yıllık falan, bende de o sorun oluyor maalesef sıfırlaman ve bütün otomatik güncellemeleri kapatman lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmetdogmus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaç yıllık

benimkide baya eski 10 yıllık falan, bende de o sorun oluyor maalesef sıfırlaman ve bütün otomatik güncellemeleri kapatman lazım
nasıl kapatılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç yıllık

otomatik güncellemeler nasıl kapatılıyor

Son düzenleme:

Belek

80+
nasıl kapatılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

otomatik güncellemeler nasıl kapatılıyor
windows tuşuna basın ve arama sonucuna güncellemeler yazın. yazdıktan sonra zaten 3 gruba ayrılacak seçenekler uygulamar, ayarlar ve dosyalar. ayarlar kısmına basın ve 'otomatik güncelleştirmeyi aç veya kapat' yazısına tıklayın. attığım görseldeki seçtiğim seçeneğini seçin fakat bunu yapmadan önce pc yi sıfırlamanız lazım

Ekler

• resim_2021-08-24_205737.png
    resim_2021-08-24_205737.png
    24.6 KB · Hit: 43
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmetdogmus
windows tuşuna basın ve arama sonucuna güncellemeler yazın. yazdıktan sonra zaten 3 gruba ayrılacak seçenekler uygulamar, ayarlar ve dosyalar. ayarlar kısmına basın ve 'otomatik güncelleştirmeyi aç veya kapat' yazısına tıklayın. attığım görseldeki seçtiğim seçeneğini seçin fakat bunu yapmadan önce pc yi sıfırlamanız lazım
deniyorum geri dönüş yaparım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmetdogmus
windows tüşüna bastım güncelleştirmeler yazdım çıkmadı

Top Bottom