Neler Yeni

Laptopumda değiştirilebilecek donnanım parçaları nelerdir?

Savro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
Bilgisayarım monster tulpar t7 v2.3 ben biraz zamanın gerisinde kaldığı için cpu ram ve ekran kartı değişimi istiyorum ama hangi parçalar değişir tam olarak bilemiyorum ram hariç onu biliyorum değiştiğini diğerleri değişir ise parçaları nereden satın alabilirim alabileceğim 2020 ye uyarlanabilir en iyi parçalar nelerdir?
pc özellikleri ise;
anakart :monster e17630ıf8.517
işlemci :intel core i7-4710mq
ekran kartı :nvidia gtx 870m

Abdullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Abdullah ÇELİK
işlemcin lehimli değil ise onu değiştirebilirsin bide harici ekran kartı takabilirsin

Savro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işin açıkcası içierisini açıp bakmadım o yüzden bilmiyorum lehimlimi değilmi özellikleri ile öğenmek mümkünmüdür? harici ekran kartı istemiyorum biraz araştırdımda çok kalabalık yaratıyor en son çare olarak bakıyorum hariciye

Savro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başka yardım edecek yok mu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilgisayarım monster tulpar t7 v2.3 ben biraz zamanın gerisinde kaldığı için cpu ram ve ekran kartı değişimi istiyorum ama hangi parçalar değişir tam olarak bilemiyorum ram hariç onu biliyorum değiştiğini diğerleri değişir ise parçaları nereden satın alabilirim alabileceğim 2020 ye uyarlanabilir en iyi parçalar nelerdir?
pc özellikleri ise;
anakart :monster e17630ıf8.517
işlemci :intel core i7-4710mq
ekran kartı :nvidia gtx 870m
Laptoplarda temel yükseltme olarak SSD ve RAM eklemesi yaparsın, ekran kartı değişmen çok zor belkide imkansız anca aparatla harici bir kart takarsın. işlemci değişmek ne kadar sağlıklı bilemiyorum.

Top Bottom