Neler Yeni

Laptopumun kasasını açıp temizlersem garantisi bozulurmu ?

.RBO.

80+ Silver
Bilgisayar donanımı işlerinde tecrübeliyim önceden laptop sökmüşlüğüm var yakında ali express den aldığım tornavida seti gelecek ve tam bu iş için laptopumun marka modeli
Lenovo Legion 5 kasasını açıp temizleyip kapatsam sorun olurmu garantisi bozulurmu ? çok ısınmıyor ama bir miktar tozlandı temizlemek istiyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
Bilgisayar donanımı işlerinde tecrübeliyim önceden laptop sökmüşlüğüm var yakında ali express den aldığım tornavida seti gelecek ve tam bu iş için laptopumun marka modeli
Lenovo Legion 5 kasasını açıp temizleyip kapatsam sorun olurmu garantisi bozulurmu ? çok ısınmıyor ama bir miktar tozlandı temizlemek istiyorum.
Markaya göre değişir. Hp de sıkıntı olmuyor

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,267
İsim
Batuhan
Servise Göndermek En Mantıklı Seçim Olacaktır .

.RBO.

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenmen en mantıklısı normalde bozmaz lenovods ama müşteri hizmetleri en iyisini bilir modele göre bile değişebiliyor
Kasada herhangi bir açarsanız garanti bozulur ibaresi yok kullanım klavuzundada yok

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
Laptop kasasından herhangi bir vida söküldüğü taktirde dışarda işlem görmüş muamelesi yapılıyor ve garantiden çıkıyor diye biliyorum.
Sorarken de eğer bozulmuyor derlerse yazılı bir mail olarak isteyin. Daha sonra reddedemesinler.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Semi kaan Çakır
Çoğu marka gaming laptoplarda zarar vermedikçe ram-ssd upgrade , bakim-macun değişimi gibi konularda garantiyi bozmuyor ama yinede arayın sorun.

.RBO.

80+ Silver
Laptop kasasından herhangi bir vida söküldüğü taktirde dışarda işlem görmüş muamelesi yapılıyor ve garantiden çıkıyor diye biliyorum.
Sorarken de eğer bozulmuyor derlerse yazılı bir mail olarak isteyin. Daha sonra reddedemesinler.
Atacaklarını hiç sanmıyorum ama ses kaydı akşam ?

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
Atacaklarını hiç sanmıyorum ama ses kaydı akşam ?
ses kaydı veya yazışmaların resmi geçerlilikleri yok. Bundan dolayı yazılır bir mail istersen daha iyi olur.

Top Bottom