Neler Yeni

LC Waikiki faturasız iade işlem yapar mı ?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Arkadaşlar lcw dan pantolon almıştım 28 eylülde ve pantalonu giymemiştim dün bir yıkadım ve pantalonun sol bacağında bir çizgi çıktı ve yıkamadan hemen sonra tüylenme başladı elimde SLİP harici fatura yok işlem yaparlar mı sizce ?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,242
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Arkadaşlar lcw dan pantolon almıştım 28 eylülde ve pantalonu giymemiştim dün bir yıkadım ve pantalonun sol bacağında bir çizgi çıktı ve yıkamadan hemen sonra tüylenme başladı elimde SLİP harici fatura yok işlem yaparlar mı sizce ?
Karttan aldiysan dekotu vs bulabilirsin

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karttan aldiysan dekotu vs bulabilirsin
kredi kartından slip göstersem geçerli olur mu pantolonda cep bitiminden paçaya kadar çapraz bir çizgi oluştu yıkamanın ardından ve pantolon yıkamadan giyilmez zaten

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
taha
kredi kartından slip göstersem geçerli olur mu pantolonda cep bitiminden paçaya kadar çapraz bir çizgi oluştu yıkamanın ardından ve pantolon yıkamadan giyilmez zaten
biraz zorluk çıkartabilirler fiş fatura istiyorlar. Uğraşırım dersen tüketici hakları

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
biraz zorluk çıkartabilirler fiş fatura istiyorlar. Uğraşırım dersen tüketici hakları
hocam slip var aslında ama fatura yok slipte tarih her şey yazıyor ama fatura evde dolaptaydı annem çöpe postalamış sanırsam

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
hocam slip var aslında ama fatura yok slipte tarih her şey yazıyor ama fatura evde dolaptaydı annem çöpe postalamış sanırsam
Kredi kartı ile satın aldığım ürününü nasıl iade edebilirim? Satış fişi ve kredi kartı slip ibrazı ile ürününüzün iadesini 30 gün içerisinde LC Waikiki mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Kredi kartı ile satın aldığım ürününü nasıl iade edebilirim? Satış fişi ve kredi kartı slip ibrazı ile ürününüzün iadesini 30 gün içerisinde LC Waikiki mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.
orada ki ve eki her şeyi açıklıyor ama denicem baya ayıplı ürün bu

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Hocam 4 yıl LC de kasiyerlik ve yöneticilik yaptım. Öncelikle değişim iade konusunda en esnek davranan firmadır LC. Fişsiz değişim, sorgusuz sualsiz iade v.s. Senin durumda değişim olur ama iade olmaz. Çünkü iade formu doldurmak zorunda kasiyer ve bu forma satış fişi ve kart ile yapıldıysa slip zimbalanmali. Ya değişim yapacaksın ya da hediye kartına yukleteceksin bakiyeyi ve daha sonra harcıyacaksın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,229
Üyeler
141,262
Son üye
laros
Top Bottom