Neler Yeni

League of Legends e başlanır mı?

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent

LoeLzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf Elalmış
Başla başla

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,464
İsim
Fatih
Rainbow six siege mi
Evet. İki oyunu da oynadım taktiksellik ve kazanmanin zevk vermesi adına Rainbow çok daha iyi. He aynı tür değiller hangisini daha çok seviyorsan onu oynarsın ancak bence Rainbow daha az toksik ve daha zevkli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet de neden pişmanlar yani bağımlı olduysa severek oynuyordur insan sevmediği şeyi neden oynasın ki
Kaybedince stresleniyorlar çünkü MMR düşüyor. Çok fazla toksik oyuncu var. Stuck kalınca ligden çıkmak imkansiz. Vs. vs.

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
valla bilemedim bi bakınca oyun saçma gibi geliyor ama tüm LOL oynayan arkadaşlarım başla seversin bende en baş senin gibi düşünüyordum diyorlar
bir yandan severek valorant oynuyorum
sizce LOLe başlamayı denesem mi
Hayatının hatasını yaparsın sakın başlama SAKIN !!!!

Alperrium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Alper Aksoy
valla bilemedim bi bakınca oyun saçma gibi geliyor ama tüm LOL oynayan arkadaşlarım başla seversin bende en baş senin gibi düşünüyordum diyorlar
bir yandan severek valorant oynuyorum
sizce LOLe başlamayı denesem mi
9 yıldır kesintisiz aktif olarak oynuyorum, aşırı eğlendiğim zamanlar da oldu sinirden kudurduğum zamanlar da. Bol vaktin ve beraber oynayacağın arkadaşların varsa iyi zaman geçirirsiniz, rekabet etmeyi seviyorsan zirve liglerde hayatta başka yerde tadamayacağın bir rekabet sunuyor (futbolda falan dünya şampiyonalarına katılmadığını, gerçekçi senaryoları söylüyorum). Bu iki sebepten birisi varsa başlayabilirsin. Yaşın ve hayatının ne durumda olduğu da çok önemli çünkü az ve kararında lol oynama diye bir şey yok saatlerini alır. Sınav öğrencisiysen veya kariyer yapmaya çalışıyorsan kesinlikle yakınından geçme, zaten ekonomik özgürlüğümü aldım biraz kafa dağıtmalık bir şey arıyorum diyorsan ARAM sarar. Ara sınıflarda okuyorsan da oynayabilirsin lise 1, 2, hazırlık, üni 1, 2 gibi.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,594
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hadi ya Nasıl bu kadar bağlanıyor lole
Yani bana şuan pek çekici gelmiyor
Bi yerden sonra anlamamaya başlıyorsun nasıl bağımlı oldum ben diyorsun bırakmak istiyorsun bırakamıyorsun sattığım hesapta 3k saat vardı
şimdikindede bi 100 saati geçmişimdir (2018de kendi hesabımı açtım 2015 te arkadaşımın abisinin hesapta oynuyordum misafir gittiğimde)
ve şimdi gene gidip lol oynayacağım

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Hayatının hatasını yaparsın sakın başlama SAKIN !!!!
Neden hayatımın hatası olur
Hadi bu şuan valorantı severek oynuyorum dediğiniz gibi lolu çok seversem yine valorant kadar oynarım

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Valorant devam et bence ...

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Bilgisayar almadan önce Growtopia isimli bir oyuna bağımlıydım bi 5-6 sene oynadım ama oynamamın en büyük nedeni bilgisayarımın olmamasıydı
Yaklaşık 2 ay önce yeni laptop aldığımdan beri yüzüne bakmıyorum çok şükür :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,594
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bilgisayar almadan önce Growtopia isimli bir oyuna bağımlıydım bi 5-6 sene oynadım ama oynamamın en büyük nedeni bilgisayarımın olmamasıydı
Yaklaşık 2 ay önce yeni laptop aldığımdan beri yüzüne bakmıyorum çok şükür :D
Lol öyle değil işte istersen 50 kere bırakacağım de 51 kere tekrar başlıyorsun

Top Bottom