Neler Yeni

Lenovo İdeapad 520 8.nesil İ7 Güzel mi

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
Merhaba arkadaşlarım. Bir tanıdığımdan bu bilgisayarı çok ucuz bir fiyata satın aldım. Muhasebeci için alınmış bu bilgisayarda sadece ofis programları kullanılmış ve garantisi hala devam ediyor. Hali hazırda güçlü bir bilgisayarım olduğundan cihazı sadece güçlü olan bilgisayardan uzak bir yerde kullanmayı düşünüyorum. Örneğin: Başka bir il veya başka bir oda. Bu cihaz ile photoshop işlerimi render işlemlerini halledebilir miyim ayrıca bu cihaz ile cs:go felan oynamayı düşünüyorum. Bilgisayarda çizik yok. İhtiyacı olmadığından paraya çevirdiler. 1000 tl gibi bir fiyata aldım. Daha fazla teklif ettim fakat kabul etmedi :D Özelliklerini alta bırakıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Lenovo İdeapad 520
İntel Core İ7 8.nesil 8550U
16 GB DDR4 Ram
Nvidia MX150 (TDP değeri yüksek olan ve 4GB modeli)
1TB hdd vardı fakat onu ben 870 evo ile değiştim.

Teşekkürler.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlarım. Bir tanıdığımdan bu bilgisayarı çok ucuz bir fiyata satın aldım. Muhasebeci için alınmış bu bilgisayarda sadece ofis programları kullanılmış ve garantisi hala devam ediyor. Hali hazırda güçlü bir bilgisayarım olduğundan. Bu cihaz ile photoshop işlerimi render işlemlerini halledebilir miyim ayrıca bu cihaz ile cs:go felan oynamayı düşünüyorum. Bilgisayarda çizik yok. İhtiyacı olmadığından paraya çevirdiler. 1000 TL gibi bir fiyata aldım. Daha fazla teklif ettim fakat kabul etmedi :D Özelliklerini alta bırakıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Lenovo İdeapad 520
İntel Core İ7 8.nesil 8550U
16 GB DDR4 Ram
Nvidia MX150 (TDP değeri yüksek olan ve 4GB modeli)
1TB hdd vardı fakat onu ben 870 evo ile değiştim.

Teşekkürler.
İşlemci kötü değil ama U serisi işlemciden çok performans beklentin olmasın. Ufak render işlerini rahatlıkla yapar.

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci kötü değil ama U serisi işlemciden çok performans beklentin olmasın. Ufak render işlerini rahatlıkla yapar.
İlk defa hayatımda intel işlemci kullanıyorum. U ne anlama geliyor ? :D ve genel olarak cihaz nasıl ?

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen birşeyi yanlış yazmadın umarım.1000TL imkansız.
O yakının çok zengin heralde.
İşte işin en garip kısmı bu bilgisayarı 1000 TL'ye almam :D Yaptıkları işten fazlasıyla kar ettiler :D Kendisi sevdiğim bir abim fazlasını teklif ettim ama laptop baktığımı görünce bıraktı 1000 e 1000 almayacaktı zorla verdim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kötü işlemci değil İ7 6700HQ civarı bir performansı 15W TDP ile veren bir model.

Tabi İ7 8750H gibi modeller 6/12 yapı ve 45W TDP ile çok daha güçlü.
Anladığım kadarıyla oyun dışında beni fazlasıyla tatmin edecek bir cihaz.

Sen birşeyi yanlış yazmadın umarım.1000TL imkansız.
O yakının çok zengin heralde.
Bu arada ederini bilmiyorum fiyat bulamadım. Bir tahmininiz varsa öğrenmek isterim :D

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
İşte işin en garip kısmı bu bilgisayarı 1000 TL'ye almam :D Yaptıkları işten fazlasıyla kar ettiler :D Kendisi sevdiğim bir abim fazlasını teklif ettim ama laptop baktığımı görünce bıraktı 1000 e 1000 almayacaktı zorla verdim :D

Anladığım kadarıyla oyun dışında beni fazlasıyla tatmin edecek bir cihaz.

Bu arada ederini bilmiyorum fiyat bulamadım. Bir tahmininiz varsa öğrenmek isterim :D
Rahat 4-5 k sı var .

Top Bottom