Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo Ideapad Gaming 16" Notebook Sırt Çantası Beyaz 299₺

LordCalap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan Çalap
16 inç laptop için çanta arıyordum tamda teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Enco

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Gökalp Yentür
Siyahini mor siteden almistim. Beyazini bu fiyata bulunca kacirmak istemedim ben de iki gun oluyor alalı. Alacaklar icin soyleyim bu zamana kadar bu kadar iyi sirta oturan canta kullanmamistim. Cat, Swissgear, Samsonite. Hp sırt cantalari kullandim ama yok bu ayri bir dunya bu tiyata bu ergonomide bir canta bulunmaz. Goz sayısı sadece iş okul icin kullanacaklara yeter.

• Beğen
Reaksiyonlar: Enco

GazzeliAtalay

80+ Bronze
16 inç laptop için çanta arıyordum tamda teşekkürler.
Çanta çok büyük ben aldım bir köşede duruyor.
Siyahini mor siteden almistim. Beyazini bu fiyata bulunca kacirmak istemedim ben de iki gun oluyor alalı. Alacaklar icin soyleyim bu zamana kadar bu kadar iyi sirta oturan canta kullanmamistim. Cat, Swissgear, Samsonite. Hp sırt cantalari kullandim ama yok bu ayri bir dunya bu tiyata bu ergonomide bir canta bulunmaz. Goz sayısı sadece iş okul icin kullanacaklara yeter.
Boyutu sizede büyük gelmedi mi?

wosvos72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Hasan Barış Şaşmaz
Bir süredir kullanıyorum gerçekten kaliteli ve yeterli bir çanta öneririm.

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Gökalp Yentür

Boyutu sizede büyük gelmedi mi?
Büyük ona diyecek bir şey yok ama roll top olması gayet faydalı kıvırınca üst kısmını makul boyuta geliyor. Asus Rog Strix G16 laptop ile kullanıyorum gayet ideal bir kullanım alanı sunuyor ki daha ufak boyutlu şarj aleti olanlar için daha da çok yer kalır. Hani fiyatı yüksek olsa derim ki bunu sadece 15,6 inç ve üzeri olan kişiler alsın boyutundan dolayı ama yok bu fiyata bence alınabilir her türlü.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende çanta arıyorum ama çok kabaymış 47 cm yorumunu okuyunca anında vazgeçtim şu kalitede daha kibar bir şey indirime girse keşke hazır sepet indirimimde var

LordCalap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan Çalap
Hocam benim için büyük olması daha da iyi. Laptop sehbası aldım onuda katlayıp sığdırabilirsem benim için mükemmel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,846
Üyeler
152,344
Son üye
jushilker
Top Bottom