Neler Yeni

Yardım Lenovo Ideapad Gaming 3 Açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Enes Saygı
Geçen gün Donanım Arşivinin hikayesinde paylaştığı laptopu aldım (Lenovo Ideapad Gaming 3) Bilgisayar elime ulaştı şarjını doldurdum kurulumu yapacaktım ama laptop açılmadı Yani bildiğiniz açılmadı sesi bile çıkmadı hiçbir hareket yok Nova tuşuyla açmayı denedim yine açılmadı kurulumu yapamadım Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Bilgisayar Modeli: Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6
MTM: 82K200T4XT

Juchiox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Cebe
Geçen gün Donanım Arşivinin hikayesinde paylaştığı laptopu aldım (Lenovo Ideapad Gaming 3) Bilgisayar elime ulaştı şarjını doldurdum kurulumu yapacaktım ama laptop açılmadı Yani bildiğiniz açılmadı sesi bile çıkmadı hiçbir hareket yok Nova tuşuyla açmayı denedim yine açılmadı kurulumu yapamadım Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Bozuk olabilir aldığın sitenin müşteri hizmetleriyle iletişime geçip belki değiştirebilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Hocam saçma olacak ama şarja taktınız mı acaba laptopu çalıştırmadan önce?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tufan Büyükkol

Çözdünüz my6 sorun neymis

Top Bottom