Neler Yeni

Lenovo Ideapad Gaming 3 Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Uğur Çalık
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Uğur Çalık
Oyun için hocam
Bende laptop kullanıyordum. Masaüstüne geçtim ve performans anlamında direk 2 ye katladı. Bu nedenle eğer bu paralara çıkabiliyorsan en iyisinden sitem alıp keyfini çıkartmanı öneririm. Bu arada bu laptop bu para etmez. Pahalı biraz.

Joanaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende laptop kullanıyordum. Masaüstüne geçtim ve performans anlamında direk 2 ye katladı. Bu nedenle eğer bu paralara çıkabiliyorsan en iyisinden sitem alıp keyfini çıkartmanı öneririm. Bu arada bu laptop bu para etmez. Pahalı biraz.
Masaüstü bilgisayarım var hocam zaten de laptopa da ihtiyacım var.

syicqhe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
-
Masaüstü istese zaten belirtebilir diye düşünüyorum. Ayrıca şu an dolar kuru yükseldiği için fiyatların bu şekilde olması normal, çoğu laptop bu fiyatlarda araştırmanızı öneririm.

Ben de bu laptopu almayı düşünüyorum bence güzel fakat adaptör sorunu olduğu söyleniyor, onu da servisten değiştirebiliyorsunuz.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Bu bütçeye alınabilecek cihaz, servisten çözülür adaptör zor değil.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
laptop daha rahat uzan yatağa oyununu oyna pc başında belim kopuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,246
Üyeler
152,854
Son üye
pompaci1
Top Bottom