Neler Yeni

Lenovo IdeaPad Gaming 3

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Enes Bahadır
Hp'de Monitörün 144hz olması beni cezbetti aslında.
valla senin kararın ben olsam lenovo tercih ederim bu fiyat bandında.Çünkü hp kullanan çok arkadaşım var ve ısınma sorunundan müzdarip.. ama kararını etkilemesin tabi dediklerim. Ben olsam lenovo alırım.

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
valla senin kararın ben olsam lenovo tercih ederim bu fiyat bandında.Çünkü hp kullanan çok arkadaşım var ve ısınma sorunundan müzdarip.. ama kararını etkilemesin tabi dediklerim. Ben olsam lenovo alırım.
Hddyi satsam satılırmı acaba ya hdd kullanmak istemiyorum artık, satıp ssd almak var aklımda ama ne kadar zamanda satılacağı konusunda kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama muhtemelen Lenovo alacağım

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Enes Bahadır
Hddyi satsam satılırmı acaba ya hdd kullanmak istemiyorum artık, satıp ssd almak var aklımda ama ne kadar zamanda satılacağı konusunda kararsızım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama muhtemelen Lenovo alacağım
Ben hala hdd kullanıyorum bazı oyunlar hdd de. Online oyunlar ssd de sadece. Filmler ve gerekli önemli resim ve videolar için ideal HDD'ler. SSD yi depolama olarak kullanırsan heba edersin. Yada 1 tb HDD durur. 256 gb m2 SSD'yi satıp yerine 512 ssd yada 1 tb M2 SSD alabilirsin :):)

aegemm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Eroğlu
Ben hala hdd kullanıyorum bazı oyunlar hdd de. Online oyunlar ssd de sadece. Filmler ve gerekli önemli resim ve videolar için ideal HDD'ler. SSD yi depolama olarak kullanırsan heba edersin. Yada 1 tb HDD durur. 256 gb m2 SSD'yi satıp yerine 512 ssd yada 1 tb M2 SSD alabilirsin :):)
lenovoda cızırtı sorunu var diyorlar doğruysa iade edip başka bir tane alabilirmiyim

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Enes Bahadır

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349