Neler Yeni

Lenovo Ideapad Gaming 3

Ardneps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ardneps
Bütçe
9500
Selamlar, https://www.akakce.com/laptop-noteb...i-15-6-full-hd-notebook-fiyati,933757042.html bıraktığım linkteki ürünü alma düşüncesindeyim fakat laptobun cızırtı sesi verme gibi bir kronik sorunu oldugundan bahsediliyor, bunu yaşayanlar ama rahatsız olmayanlar, yine yaşayanlar ama rahatsız olanlar ve yaşamayan kişiler varmış. Bu ürün sizce alınır mı? Bu fiyatlarda daha iyi/denk bir ürün alma imkanım var mı bütçeyi arttırmadan? Ve eğer bahsedilen kronik sorunla veya farklı tür bir sorunla karşılaşırsam hepsiburada'nın iade politikası beni yarı yolda bırakır mı? Bu fiyata şu kasayı, şu sistemi alabilirsin vs. gibi şeyler döner mi bir fikrim yok fakat şimdiden önlemimi alayım, yalnızca laptop önerilerine açık oldugumu belirtmek isterim.

Benim için önemli olan birkaç kriterden de bahsedeyim:
- Malzeme Kalitesi (örneğin acer laptoplarda 6-7 ay sonrasında klavyelerde soyulmalar yaşanıyormuş, bu fiyatları verdiğim bir üründe sırf 1 tık daha yüksek model ekran kartı veya işlemci için böyle bir şeyle karşılaşmak beni üzer)

- Görünüşü (asus laptopların sözde "gaming" tasarımı dedikleri modernlikten çok kalitesiz duran tasarımlara benzer laptopları önermezseniz sevinirim)

- İşlemcisi (yaptıgım şeyler işlemci odaklı olacağı için işlemci benim icin daha önemli)

- Ekran kartı (ekran kartı yalnızca GTX 1650 ve üstü olursa sevinirim -amd ekran kartı düşünmüyorum-)

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
linkini attığın hp-omen ürün 60hz'miş 10k fiyata çok düşük degil mi?
Malzeme kalitesi olarak iyi bir şey istediğiniz için onu attım. 8GB RAM sorun olmayacaksa bunu alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat