Neler Yeni

LENOVO IdeaPad Slim3 İnternete Bağlayamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
halil ibrahim şerbetçioğlu
Linkte paylaşmış olduğum lenovo Idepad Slim 3 laptobunu aldım ve freedos geldiği için kendim windows kurulumu yaptım.
Driverları yüklemek için kendi sistesindeki driverları kullandım. https://pcsupport.lenovo.com/us/tr/...eries/ideapad-3-14iil05/downloads/driver-list
ona rağmen wifi sürücüsü gözükmüyor ethernet portu zaten yok bios driverı kurulurken hata veriyor kendi mouse'u çalışmıyor acaba problem ne olabilir çözüm önerisi olan var ise paylaşırsa sevinirim.

eren28tr

80+ Platinum
Linkte paylaşmış olduğum lenovo Idepad Slim 3 laptobunu aldım ve freedos geldiği için kendim windows kurulumu yaptım.
Driverları yüklemek için kendi sistesindeki driverları kullandım. https://pcsupport.lenovo.com/us/tr/...eries/ideapad-3-14iil05/downloads/driver-list
ona rağmen wifi sürücüsü gözükmüyor ethernet portu zaten yok bios driverı kurulurken hata veriyor kendi mouse'u çalışmıyor acaba problem ne olabilir çözüm önerisi olan var ise paylaşırsa sevinirim.
Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcılarına gel ekran görüntüsü at hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu şekilde hocam

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1.1 MB · Hit: 14
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hocam işte bence de yanlış ancak qr laptop üzerindeki qr'ı okutup oradan driverları indirdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim

IdeaPad Slim3 yazıyor zaten altında da​

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim