Neler Yeni

Çözüldü✓ Lenovo IP Gaming 3 Laptop satın almaya değer mi?

egarim

80+
Bütçe
35000
Abdullah abinin 3 ay önce incelemesini yaptığı laptop. Satın almayı düşünüyorum videodaki soğutma performansı hoşuma gitti ince hesapta fiyatı 34bin tl bütçem 35bin tl. Kalan bin tl'nin üstüne biraz daha ekleyip daha sonra 16gb ram daha eklemeyi düşünüyorum. Çok fazla marka model çeşitleri var en son buna karar kıldım, sizce bunu almak mantıklımı pişman olur muyum ileri zamanlarda?

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Abdullah abinin 3 ay önce incelemesini yaptığı laptop. Satın almayı düşünüyorum videodaki soğutma performansı hoşuma gitti ince hesapta fiyatı 34bin TL bütçem 35bin TL. Kalan bin TL'nin üstüne biraz daha ekleyip daha sonra 16gb ram daha eklemeyi düşünüyorum. Çok fazla marka model çeşitleri var en son buna karar kıldım, sizce bunu almak mantıklımı pişman olur muyum ileri zamanlarda?

egarim

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hp nin victus modellerinde ekran sallanması ve oyun açıkken fanın otomatik modunda devri yükseltmediği ile ilgili yorumlar okudum. Bir süre sonra elimde kalıcakmış gibi geldi, yorumlarda övende var gömende var. Bu sebepten dolayı Lenovo IP Gaming 3 modeline kaydı düşüncem. Elimde kalıcakmış gibi derken pişman olucakmışım geldi ve attığınız site gaming gentr ye çok benzer ilk kez gördüm de bu siteyi aynılar mı acaba?

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Hp nin victus modellerinde ekran sallanması ve oyun açıkken fanın otomatik modunda devri yükseltmediği ile ilgili yorumlar okudum. Bir süre sonra elimde kalıcakmış gibi geldi, yorumlarda övende var gömende var. Bu sebepten dolayı Lenovo IP Gaming 3 modeline kaydı düşüncem. Elimde kalıcakmış gibi derken pişman olucakmışım geldi ve attığınız site gaming gentr ye çok benzer ilk kez gördüm de bu siteyi aynılar mı acaba?

gaming gen tr nin sitesi zaten alt kuruluş
eğer bira daha fiyat yükselebilirim dersen tuf a15 var

Farex

80+ Silver
ben alamadan tükenmiş hp victus almak konusunda da kararsızım başka tavsiyeniz varmı?
İlk victus aldım ve ertesi günü vatandan değişim yaptım g15 aldım çok memnunum ve servisi de çok süper onunla alakalı konum var şimdi linkini atıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

egarim

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk victus aldım ve ertesi günü vatandan değişim yaptım g15 aldım çok memnunum ve servisi de çok süper onunla alakalı konum var şimdi linkini atıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim güzel bir inceleme olmuş kafamda az çok bir şeyler oluştu. Hp zaten şüphe ettiriyordu en azından onu kesin olarak sildim listeden.

Top Bottom