Neler Yeni

Lenovo kulaklık alınır mı?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Mikrofonu çok kötü.
Onun haricinde alınabilecek bir ürün.
QCY T17'ye de bakabilirsiniz yakın fiyata.

Dexes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofonu çok kötü.

Hocam kardeşim oyun oynarken arkadaşıyla fazla konuşuyor sesi çamur gibimi iletir karşı tarafa? Bir de müzik performansı vs nasıldır? Önerdiğiniz kulaklık için de ayrıca teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mikrofonu çok kötü.

Hocam sanırım bu kulaklıktan bahsetmişsiniz Lenovo Tab M10 HD modeli ile uyumlumudur?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam kardeşim oyun oynarken arkadaşıyla fazla konuşuyor sesi çamur gibimi iletir karşı tarafa? Bir de müzik performansı vs nasıldır? Önerdiğiniz kulaklık için de ayrıca teşekkür ederim.

Hocam sanırım bu kulaklıktan bahsetmişsiniz Lenovo Tab M10 HD modeli ile uyumlumudur?
A101'de daha ucuz hocam o linkten. 199 TL.

İkisinin de mikrofonu iş görmez ve PUBG Mobile oynuyorsa seste gecikme yaşar kardeşiniz.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Aynısını kullanıyorum, mikrofonundan çok bir şey bekleme. Ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
PubgM gibi oyunlarla alakası yoktur sadece Roblox felan oynuyor o kadar. Çamur gibi gitmesin ses yeterli.
Anladım, Enes Özen'in incelemelerinde örnek mikrofon ses kayıtları var onlara bir bakarsınız. Bence çamur gibi yani fakat siz dinlerseniz belki yeterli diyebilirsiniz :)

Dexes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım, Enes Özen'in incelemelerinde örnek mikrofon ses kayıtları var onlara bir bakarsınız. Bence çamur gibi yani fakat siz dinlerseniz belki yeterli diyebilirsiniz :)

Peki hocam sizin önerdiğiniz ile benim attığım arasında fiyat farkına değecek bir değişiklik var mı? Yani bunu almayıp sizin önerdiğinizi alsam daha mı iyidir yoksa araların da pek fark yokmu? Teşekkür ederim.

Aynısını kullanıyorum, mikrofonundan çok bir şey bekleme. Ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi.

Dediğim gibi sadece Roblox felan oynuyor arkadaşıyla o kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Adem
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Samsung s7fe tablet ses sistemi cok iyi ypmislar kina gecesinde halay acihom jdjfjjxjx

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Peki hocam sizin önerdiğiniz ile benim attığım arasında fiyat farkına değecek bir değişiklik var mı? Yani bunu almayıp sizin önerdiğinizi alsam daha mı iyidir yoksa araların da pek fark yokmu? Teşekkür ederim.

Dediğim gibi sadece Roblox felan oynuyor arkadaşıyla o kadar.
Çok bir fark olmaz, ikisi de giriş segment ürünler. Toplam kullanım süresi olarak benim önerdiğim daha fazla saat götürür sadece. Tasarımı hangisi hoşunuza giderse ona yönelin büyük farklar bulunmuyor.

Top Bottom