Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo LOQ 15AHP9 R7 8845HS RTX4060 - 42.000TL MAĞAZALARDA

ConquerorXIV

80+ Gold
Ne kadar kendini beğenmiş birisin söylediklerin saçma sapan şeyler sırf insanları yanlış yönlendirme diye yorum atıyorum yoksa muhatap alınıp bir şey açıklanıp anlatılacak birisi değilsin. Arkadaşlar siz bu ürünü almayın bu arkadaş alsın kullansın üzerine 4-5 daha koyup Asus Rog strixlere bakın.
komedisin rgb bey çok biliyonuz 6400mhz cl40 ram kullanan adamdan ne beklenir

sizin gibi çocuklarla uğraşamam daha doğru düzgün verecek cevabınız yok daha gidin bi köşede ağlayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alparslan Koç
beyler lütfen LOQ paylaşıyonuz legion pro falan değil sadece mağazada olan ürün birde leptop piyasısını düzgün takip eden biri 42k etmeyeceğini biliyor zaten.
Loq soğutması iyi ve taşınabilir iyi laptop her şeyi iyi fiyatına göre HP denilen haltta her şey kısılıp sadece donanıma basılmış

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alparslan Koç
Ne kadar kendini beğenmiş birisin söylediklerin saçma sapan şeyler sırf insanları yanlış yönlendirme diye yorum atıyorum yoksa muhatap alınıp bir şey açıklanıp anlatılacak birisi değilsin. Arkadaşlar siz bu ürünü almayın bu arkadaş alsın kullansın üzerine 4-5 daha koyup Asus Rog strixlere bakın.
Rog strix zengin alır knk ve ağır o laptop ayrıca loqla ayrı sınıf bir kere

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alparslan Koç
cevap vermeyin şunlara bilgisiz cahiller işte
Ya adamlar üst sekment laptopun alt sekment laptopu karşılaştırıyor rog serisi üst sekment ve ucuz değil ayrıca düşük modelleri çöp ama loq f/p bir ürün bunu anlamayacak kadar cahiller
Mesaj otomatik birleştirildi:

65 watt ekran kartı olanı alcaklar bosverın
Gidip MSI thin alırlar sırf MSI diye

Gaibou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Hamza
Arkadaşlar konudan bağımsız fakat lenovo loq 15 aldım. Rtx 4050 ve i5 12450h olan. Rami 8 fakat ek ram alacağım. Sizce akıllıca bir seçim yapmış mıyım? 24.5k ya aldım.

sucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sinan
Ulan zıpzıp loq'un eski kasasını paylaşmış övüyorsun, bir de utanmadan cahil diyip hakaret ediyorsun. Şu teknoloji alanında ne insanlar gördüm her şeyi bilip hala öğrenmemiz gereken şeyler var diyen sen nasıl kendini bilgili sanma gafletine düşersin toxic herif. Bak yoluna
cevap vermeyin şunlara bilgisiz cahiller işte

Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Mert Şahan İLHAN
sizin gibi çocuklarla uğraşamam daha doğru düzgün verecek cevabınız yok daha gidin bi köşede ağlayın.
aynen knk sadece ankarada olan ürünü savun üstüne 42k etmicek bir ürün nitro16 bile daha iyi ekran daha iyi termal değerler sunuyor aynı fiyata. üstüne hp omen atıyorum 17 inç versiyon sırf konu sahibisin diye laf yapıyorsun.

ConquerorXIV

80+ Gold
Ulan zıpzıp loq'un eski kasasını paylaşmış övüyorsun, bir de utanmadan cahil diyip hakaret ediyorsun. Şu teknoloji alanında ne insanlar gördüm her şeyi bilip hala öğrenmemiz gereken şeyler var diyen sen nasıl kendini bilgili sanma gafletine düşersin toxic herif. Bak yoluna
aynen knk sadece ankarada olan ürünü savun üstüne 42k etmicek bir ürün nitro16 bile daha iyi ekran daha iyi termal değerler sunuyor aynı fiyata. üstüne hp omen atıyorum 17 inç versiyon sırf konu sahibisin diye laf yapıyorsun.
aynı paraya daha iyi bir seçenek atamayıp BOŞ konuşmayın hadi uzayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
SERHAT BOZBAYIR
Aynı özelliklerde 37bine %62.5 srgb victus almaktan daha iyidir. SADECE ANKARADA STOK VAR GÖZÜKÜYOR BİLGİNİZE.

46 ya i7 14700Hx +4070li Victus varken bunu kim alir?

Top Bottom