Neler Yeni

İ5 12450H vs R5 8640H

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Heaven Bozkurt
Arkadaşlar Bu iki işlemcili laptoplar arasında kaldım. Laptopa 4060 var sizce hangisi daha iyi(Fiyat Neredeyse Aynı).

Son düzenleme:

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Bende bu 2 cihaza bakıyordum fikri olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra
Laptopta tavsiyem intele (yüksek serileri hariç) bulaşmamanız ryzen olan iyi gözüküyor fakat bu fiyata daha iyi masaüstü alabilirsiniz

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Laptopta tavsiyem intele (yüksek serileri hariç) bulaşmamanız ryzen olan iyi gözüküyor fakat bu fiyata daha iyi masaüstü alabilirsiniz
Hocam taş devrinden falan mı kaldınız aynı fiyata daha iyi masaüstü alınabildiğini herkes biliyor masaüstünü sınıfa nasıl kurucaksın? Laptop bir ihtiyaçtır yerini başka bir şey dolduramaz. Ayrıca işlemci sorusu sordum iyi duruyor dediniz tipine mi baktınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra
Hocam taş devrinden falan mı kaldınız aynı fiyata daha iyi masaüstü alınabildiğini herkes biliyor masaüstünü sınıfa nasıl kurucaksın? Laptop bir ihtiyaçtır yerini başka bir şey dolduramaz. Ayrıca işlemci sorusu sordum iyi duruyor dediniz tipine mi baktınız?
genel özellikleri olarak iyi dedim saygını koru lütfen sadece belirttim. masaüstü konusuna gelecek olursak ne için kullanacağını bilemem , bilmiyor olabilirsin sadece yardımcı olmaya çalışıyorum fakat bu tavrın hoş değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,936
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom