Neler Yeni

Yardım LENOVO LOQ VE VICTUS 16 R SERİSİ HANGİSİ DAHA İYİ ?

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Toprak
Loq soğutma için bakr boruların ordaki hava çıkışlarna bir şey yapıştırıyor adın unuttum sıcaklığ bırakmasın kolaylaştırıyor thermal putty değil thermal paste kullanıyor victus ile omen vram sorununu kafam almadı nasıl oluyor bilmiyorum GPU da problem yok iken Vram neden çok sıcak onu anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vram lere thermal putty sürebilirsiniz garip bir yapısı var sanırım termal padin sıcaklığını vermesi için geliştirirken vram leri dahile almayı unutmuşlar komik olmuş ilginç bir durum gene sıcak ise sensörlerinde de problem olabilir düştü ise monster gibi termal macununu değiştirmek gereklidir yani benzetme yapıyorum thermal putty sütebilirsiniz vram lere sorun teşkil eder mi? derseniz şu zamana kadar etmedi ama asla etmez diyemem.
Hocam thermal paste zaten termal macun değilmi. Vramlere sürülen daha katı kıvamda diye biliyorum oda putty oluyor heralde. Ayrıca anlamadım vramlere pad koymayı unutmuşlar mı?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam thermal paste zaten termal macun değilmi. Vramlere sürülen daha katı kıvamda diye biliyorum oda putty oluyor heralde. Ayrıca anlamadım vramlere pad koymayı unutmuşlar mı?
Baktım temas ediyor ama nedensizce çok sıcak çalışıyor farklı bir durum garip olan durum GPU sıcaklığ vramlarden de bakılarak ölçlüyor diye biliyorum ama sıcaklıklar normal ne olur ne olmaz gene thermal putty sürün derim vramlere thermal paste de sürülüyor unutmuşları şaka olsun diye söyledim.

NZXT

80+ Bronze
Ben bakmıyorum artık bu tarzdan konulara, konuşacağımız kadar konuştuğumuzu söyleyebilirim, tüm rehber ve konularıda kaldırdım forumdan bilginiz olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,365
Üyeler
147,873
Son üye
HypeR34
Top Bottom