Neler Yeni

Lenovo Loq vs Hp victus

yamacc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yamac
Bütçe
36000
öncelikle selamlar. 5 gun icinde bir bilgisayar alacagım ve 2 model arasında kaldım. İlgli arkadaslar cevap verirse sevinirim ve ekran buyuklugu onemli değil.

soul

80+ Silver

yamacc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yamac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4050 victus alınmaz o fiyata 4060 var. Kaldı ki bana göre victus hiç alınmaz bir ısınamadım gitti bu modele.
Nitro 16 öneririm 1. Tercih olarak.
Olmazsa loq al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkür ederim onerin icin ama acer markasını cok sevmiyorum musteriye yaklasımları falan galiba loq alacagım ama victusun 4060 lı modelleri de guzel duruyor ama yinefe karar veremedim.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,935
İsim
Sarp Yılmaz
öncelikle selamlar. 5 gun icinde bir bilgisayar alacagım ve 2 model arasında kaldım. İlgli arkadaslar cevap verirse sevinirim ve ekran buyuklugu onemli değil.

Kesinlikle o bütçeye Acer Nitro serisinden devam et bunlarla paranı boşa harcama

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

soul

80+ Silver
teşekkür ederim onerin icin ama acer markasını cok sevmiyorum musteriye yaklasımları falan galiba loq alacagım ama victusun 4060 lı modelleri de guzel duruyor ama yinefe karar veremedim.
Benim attığım model şuan için 40k altında en iyi ve mantıklı laptop.
Acer servis konusunda kötü evet. Mesela Asus da öyle çünkü servisleri aynı yerde.
Bence acer önyargını kırmalısın.

yamacc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yamac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim attığım model şuan için 40k altında en iyi ve mantıklı laptop.
Acer servis konusunda kötü evet. Mesela Asus da öyle çünkü servisleri aynı yerde.
Bence acer önyargını kırmalısın.
Hocam oncelikle tesekkur ederim. Ama benchmarklarda falan LOQ daha iyi gibi nedenini soyleyebilir misiniz?

Birde yakın arkadaslarıma ve acer olan insanlara sordum Müşteri hizmetleri cok sıkıntıymıs.Uzun sureli oldugu icin lenovo almamı soyluyolar. Neden nitro?

Emsal

80+ Silver
Hocam oncelikle tesekkur ederim. Ama benchmarklarda falan LOQ daha iyi gibi nedenini soyleyebilir misiniz?

Birde yakın arkadaslarıma ve acer olan insanlara sordum Müşteri hizmetleri cok sıkıntıymıs.Uzun sureli oldugu icin lenovo almamı soyluyolar. Neden nitro?
Loq alırsanız da attığınız değil aynı fiyata bu var

Nitro 16 ekran özellikleri çok iyi 100 srgb 3 ms vs birde sıvı metal var soğutma için ekstra

Ekran konusunu çok önemsemiyorsanız loqda da inşaallah memnun olursunuz diye düşünüyorum

Top Bottom