Neler Yeni

Lenovo V15 G4 Laptopumun ekranı kırıldı

Denrein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Gençer
1 ay önce aldığım laptopumun ekranını annem arasına kulaklık koyup kapatarak kırdı garantiye göndermek istiyorum ama çok fazla para tutar diye tahmin ediyorum, aynı sorunu yaşayıp garantide yaptıran ya da fiyat bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

Ekler

• WhatsApp Image 2023-11-29 at 13.53.48.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-29 at 13.53.48.jpeg
    181.3 KB · Hit: 44
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
internetten ekranın kodu ile fiyatlarına bakın onun biraz üstüne değişim yaparlar büyük ihitmal 2-2.5k tutacağını düşünüyorum.

Denrein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Gençer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internetten ekranın kodu ile fiyatlarına bakın onun biraz üstüne değişim yaparlar büyük ihitmal 2-2.5k tutacağını düşünüyorum.
internette ekran 1000-1400 arası ama garanti 5k alır diyenler oldu, gönderip öğrenmek istiyorum ama arıza tespit adı altında 360+kdv fiyat istiyorlar :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

1701264273552.png

Lenovo'nun sitesinde böyle iki parça var hangisi acaba onu da bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
internette ekran 1000-1400 arası ama garanti 5k alır diyenler oldu, gönderip öğrenmek istiyorum ama arıza tespit adı altında 360+kdv fiyat istiyorlar :(

Alıntıyı görüntüle
Lenovo'nun sitesinde böyle iki parça var hangisi acaba onu da bilmiyorum.
birinde non touch yazıyor diğerinde yazmıyor. dokunmatik olabilir alttaki.

bence bilindik tanıdık birkaç bilgisayarcı ve servise sorun ona göre yaptırın. ya da internetten orijinal ekran alıp bir yere taktırın. garanti dışı kalmış olacak cihaz ama o da sıkıntı bilemedim.

Denrein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Gençer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bence bilindik tanıdık birkaç bilgisayarcı ve servise sorun ona göre yaptırın. ya da internetten orijinal ekran alıp bir yere taktırın. garanti dışı kalmış olacak cihaz ama o da sıkıntı bilemediz

bence bilindik tanıdık birkaç bilgisayarcı ve servise sorun ona göre yaptırın. ya da internetten orijinal ekran alıp bir yere taktırın. garanti dışı kalmış olacak cihaz ama o da sıkıntı bilemedim.
garanti bitmesi sorun değil de benim amacım aynı ekranı bulmak internet üzerinden temin edilebilir mi aynısı öyle olursa alır başka yerde de taktırırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

garanti bitmesi sorun değil de benim amacım aynı ekranı bulmak internet üzerinden temin edilebilir mi aynısı öyle olursa alır başka yerde de taktırırım.
biraz araştırıp rahatlıkla bulursunuz. en kötü aliexpress üzerinden bile bulursunuz ama ürün kodu falan mı gerekiyor bilmiyorum.

Top Bottom