Neler Yeni

Öneri Lenovo Yoga Slim 6 OLED vs Huawei Matebook 14

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
Matebook 14 nerede ve ne kadar indirimliydi geçen gün. Bir de d14 ve 14 arasında ciddi fark olur mu ekstra monitörle kullanıyorken.
Vatanda 22 bindi, şuanda her yerde 25 26 civarı, lenovo aldım mağazadan 3 gün sonra hazır olacak. Alma sürem ve iade sürem boyunca kutuyu acmayacagim indirime girerse iade edip huawei alacağım. D16 daha iyi eğer monitorle kullanılacaksa neredeyse aynı fiyata onu alın bence. Benim ekran takıntım olduğu için onlarca eşdeğer laptop arasından bu ikisine takıldım.

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan

Viridis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
uur b
"Peki ram eklenebiliyor mu yogaya."

Geçen de denk gelmiştim buna şimdi hatırladım ram lehimli olduğu için vazgeçmiştim. Bir de vatan ve mediamarkta 3 taksit oluyor peşin fiyatına amazon, trendyol ve hepsiburada dan almayı tercih ederim.

Son düzenleme:

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan

Geçen de denk gelmiştim buna şimdi hatırladım ram lehimli olduğu için vazgeçmiştim. Bir de vatan ve mediamarkta 3 taksit oluyor peşin fiyatına amazon, trendyol ve hepsiburada dan almayı tercih ederim.
Amazon bugün 22.5k idi siparis ederken arttı, 24 oldu ve bitti diğer yerlerde de pahalı en iyisi 4 taksit mediamarkt

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan

Trendyol vatan satici 6 taksit geldi

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan

Emsal

80+ Silver
Konuyu hortlatmis gibi oluyorum, zenbook 14 oled olan var oledsiz aynı model var. Ben oled olmayan ips paneli inceledim ama sizin attığınız oledmis. Hala önerir misiniz, 8gb ram lol cs valoda yeterli olur mu. Modelleme uygulamalarını açar mı rahatça.

Burdan bakabilirsiniz hocam

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan

Burdan bakabilirsiniz hocam
Hocam 8 gb ramli testi hiç bir videoda bulamamıştım çok teşekkür ederim. Dün 26500 TL'ye lintekini aldım fotoğrafında oled yazıyor, ama açıklamada IPS yazıyor, Ux3402 modeli oled ama benim aldığımda Ux3402za yazıyor acaba oled olmayan versiyon mu çok kafam karıştı.

Emsal

80+ Silver
Büyük ihtimalle oled değildir hocam bu fiyata zenbook oled olmayanı satıyordur kesin:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam arayıp vatan bilgisayarı herhangi bir şubenizde stok var mı diye sorabilirsin istersen geçen yine tükendi yazmasına rağmen bir arkadaş öyle yapıyordu

Hatta onun aldığı buydu ve 37k yazmasına rağmen 26k ya alıyordu

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
Büyük ihtimalle oled değildir hocam bu fiyata zenbook oled olmayanı satıyordur kesin:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam arayıp vatan bilgisayarı herhangi bir şubenizde stok var mı diye sorabilirsin istersen geçen yine tükendi yazmasına rağmen bir arkadaş öyle yapıyordu

Hatta onun aldığı buydu ve 37k yazmasına rağmen 26k ya alıyordu

Teşekkür ederim hocam hem mediamarktı hem de vatanı arayayım bugün.

EfeKaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Efe Kaan
Kutuyu açıp cihazı çıkardıysan ekrana kendin bak direkt aradaki farkı net şekilde görmen gerek. Hele de siyah ekranda.
Daha gelmedi, hazırlanmadı bile. Hazırlanmadan öğrenip iade edeceğim kargoyla vs. uğraşmamak için.

Top Bottom