Neler Yeni

letgo satış olayı/tehdit mesajları

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Salih Uysal
Sövdüyse bişey yapamaz hapis cezası var madem o kadar telefona bakmış kamerayada baksaymış.
hocam kameraya da baktı, her şeyine baktı para koparmak için yapıyor. Sövmedi ama açıkça tehdit etti 2-3 kez seni bulurum, bu işin peşini bırakmam, adres versene ben bir geliyim tarzında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ürünü 2.el olarak alıyor ve o telefonun ilk alındığı durumu kanıtlanamaz ve dava vs açmaz çünkü elinde kanıt vs yok sizin belirttiklerinize göre
evet doğru teşekkürler

Hocam sizin durumu yaşayan çok fazla kişi gördüm , para koparmak için yapıyorlar. Adam 1 saat incelemiş telefonu sonuçta , nasıl bir sorun olabilirki hem? Garanti Dolandırmaya çalışıyor.
evet kamerasında sorun varmış vs diye para koparmaya çalışıyor dün her şeyine baktın sorun vardıysa niye aldın

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
hocam kameraya da baktı, her şeyine baktı para koparmak için yapıyor. Sövmedi ama açıkça tehdit etti 2-3 kez seni bulurum, bu işin peşini bırakmam, adres versene ben bir geliyim tarzında.

evet doğru teşekkürler

evet kamerasında sorun varmış vs diye para koparmaya çalışıyor dün her şeyine baktın sorun vardıysa niye aldın
Yok hocam inanmayın engelleyin geçin direk

cipsege

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ege cips
Bir şey koparamaz kolpa, takma

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası