Neler Yeni

LG 24GN600-B vs VG249Q1A

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Aralarında LG

MuniiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yusuf Doygunbaş

yrcemre

80+
Yanlış Bilgilendirme: Anti blue light özelliği açılıp kapanabiliyor
Güzel moderatör.

Son düzenleme:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Asusu alicam gibi gozukuyor arada 1kya yakı fiyat farki var 3900 gibi bişi Lg tesekkur ederim herkese
Nasıl isterseniz rica ederim, ama hemen karar vermeyin biraz daha araştırın

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Atyxah

80+ Silver

Panelide çok iyi değil. 1080p tuf monitörlerin görüntü kalitesi çokta iyi değil genel olarak.
paneli iyi değil derken nasıl yani ne gibi iyi değil

pikselleri açısından mı dediniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

LG yi öneririm özellik ve panel olarak çok daha iyi. Çok bir fiyat farkı yoksa sizin için kesinlikle LG. Göz yormaması için asusta o sarımsı ışık olur aynısı telefonlarda da vardır göz rahatlığı olarak geçer bunu kapatıp açabilirsiniz. Asusta bu durumu kontrol edemiyorsunuz fakat LG de kontrol edilmekte. Karar sizin.
hayır mavi ışık filtresi ayarı var o sarılığı oradan ayarlıyorsunuz gayet bembeyazdı filtreyi açınca sarılaştı

4D4N4L1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Oğuzhan Arık
Şuan fiyat olarak ikisi de aynı. 20-25 gündür takip ediyorum ben de iki monitörü. Panel kalitesi olarak LG daha üstün ama Asus arkaya yaslanma, 165hz ve dahili hoparlör gibi artıları var. Ben de bir kaç gün içinde Asus alacağım. Şuan sadece vizyonbilgisayarda stok olduğu için adam kafasına göre fiyat belirliyor 20 günde az az 400 lira gibi bir fiyat artışı yaptı.

Atyxah

80+ Silver
Şuan fiyat olarak ikisi de aynı. 20-25 gündür takip ediyorum ben de iki monitörü. Panel kalitesi olarak LG daha üstün ama Asus arkaya yaslanma, 165hz ve dahili hoparlör gibi artıları var. Ben de bir kaç gün içinde Asus alacağım. Şuan sadece vizyonbilgisayarda stok olduğu için adam kafasına göre fiyat belirliyor 20 günde az az 400 lira gibi bir fiyat artışı yaptı.
2 gün önce hepsiburadadan vizyon bilgisayardan 3k ya sipariş verdim dün 3.9k olmuştu Allah'tan ölü piksel çıkmadı iade gerektirmedi

mswn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yağız
Nasıl isterseniz rica ederim, ama hemen karar vermeyin biraz daha araştırın
Bende lg 24gn 600b kullanıyorumda böyle oyunlarda uzaklar sendede bi gariplik varmı yada masaüstünde gözünü ekrana soktuğunda kalite bozulması varmı yada göz numaram yükseldiği için felanmı öyle görüyorum? 😁

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bende lg 24gn 600b kullanıyorumda böyle oyunlarda uzaklar sendede bi gariplik varmı yada masaüstünde gözünü ekrana soktuğunda kalite bozulması varmı yada göz numaram yükseldiği için felanmı öyle görüyorum? 😁
Bende böyle bi sorun yok

Top Bottom