Neler Yeni

Öneri LG 24GN650-B VS Gigabyte G24F

Niravi

80+
Bütçe
2800
Gigabyte G24F
LG UltraGear 24GN650-B

Sizce hangisini tercih etmeliyim fiyat olarak G24F gibi geldi HZ Açısındanda ama arada kaldım araştırdım baya siz hangisini öneriyorsunuz başka bir forumda LG olanın standının sallandığını söyledi bu bir eksi bence ama siz ne önerirsiniz Gigabytenin bobil sesi sadece 120 hzde geliyormuş galiba

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Ucuz olan.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Ucuz Olan Trendyolda sizce amazondan alıp 100 tlmi vereyim ölü pixel veya herhangi birşeyde iadesi kolay olsun diye yoksa trendyoldanmı alayım ve teşekkürler.
Orada da Gamers_arena satıyor zaten. Satıcının kendisi Amazon olmadığı sürece bir farkı yok.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Sadece kendi sitelerinden almayın yeter yani arada bir aracı olsun n11/trendyol/ amazon farketmez.
Kargo geldiği zaman kutuyu inceleyin. Kutuda sorun varsa teslim almayın hasar tutanağı tutturun. Kutuda sorun yoksa teslim aldıktan sonra monitörü çalıştırıp ölü pixel testi yapıncaya kadar videoya çekin hiç kesmeden. Hayırlı olsun.

Niravi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece kendi sitelerinden almayın yeter yani arada bir aracı olsun n11/trendyol/ amazon farketmez.
Kargo geldiği zaman kutuyu inceleyin. Kutuda sorun varsa teslim almayın hasar tutanağı tutturun. Kutuda sorun yoksa teslim aldıktan sonra monitörü çalıştırıp ölü pixel testi yapıncaya kadar videoya çekin hiç kesmeden. Hayırlı olsun.
Yarın Alacağımda bu fiyatta başka bir monitör varmı veya daha uyguna ve G24F de ghosting varmı ?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Yarın Alacağımda bu fiyatta başka bir monitör varmı veya daha uyguna ve G24F de ghosting varmı ?
Her üründe ghosting olur . Önemli olan rahatsız edip etmeyeceği. Va almayın yeter. 24g2u / G24f/ 24gn650-B/ asus vg249q bunların hepsi aynı sayılır. Ucuz olanı ve satıcısı güvenilir olanı alın.
Amazondan alayım garanti olsun dersen Asus vg249Q stoklara tekrar gelmiş 2787 TL'den.

Niravi

80+
Her üründe ghosting olur . Önemli olan rahatsız edip etmeyeceği. Va almayın yeter. 24g2u / G24f/ 24gn650-B/ asus vg249q bunların hepsi aynı sayılır. Ucuz olanı ve satıcısı güvenilir olanı alın.
Amazondan alayım garanti olsun dersen Asus vg249Q stoklara tekrar gelmiş 2787 TL'den.
Asusu alacaktım normalde hepsiburadadan ama bu monitörleri gördüm LG renk kalitesi daha iyi dendi ama arada kaldım Gigabyte ile G24F alacağım büyük ihtimalle ama hala kararsızım 2 monitörüde beğendim

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Ucuz olanı al . Hatta Amazon sattığı için Attığım Asusu al.

Niravi

80+
Ucuz olanı al . Hatta Amazon sattığı için Attığım Asusu al.
hala monitörü kesinleştiremedim Asusu ve LG yi Teknosaya gidip gördüm Asus ayarlanmış olmasına rağmen çok soluk gibiydi LG çok kaliteli gösteriyordu ama Gigabyte G24F i hiçbiryerde bulamadım G24F sRgb % si daha yüksek ve DCI-P3 %90 var bunu farkedebilirmiyim oyunlarda bu renkleri ? LG monitörü araştırdım DCI-P3 desteği yokmuş sizce hangisini almalıyım Asusda olduğu gibi soluk gösterirmi G24F. Bozuk çıkma veya bozulma durumunda hangisi daha iyi olur LG mi Gigabytemi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Asusun soluk olmasına imkan yok. Kaldı ki baktığın monitörlerde nasıl bir renk profili kullanıldı ve ayar yapıldı bilemiyorum. Çoğu oyunda da zaten digital vibrance ayarını arttırıyorsun nvidia ya da amd denetim masasından. Dcı-p3 vs günlük kullanıcının bakması gereken şeyler değil. sRGb ilgilendirir günlük kullanıcıyı e oyuncuları. Çünkü çoğu video platformu ve oyunlar bu renk uzayını kullanıyor. %100 olması yeterli. Fazlası göz yorabiliyor. Düşük olmasın yeter. Lg hoşuna gittiyse onu al hiç birisinin arasında 300 TL farkı hakedecek extra bir özellik yok. Bunun altındaki farklarda hangisi hoşuna gittiyse onu al.

Top Bottom