Neler Yeni

Lga 1700 14700KF EN İYİ kule tipi soğutucu önerileri

TTTezel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay
Bütçe
6000
Merhaba arkadaşlar,

İntel i7 14700KF işlemcide
gigabyte z790 x gaming anakartta kullanmak üzere bütçe sınırı olmadan en iyi kule tipi soğutucu önerileriniz nedir ?
Kasam 240mm sıvı soğutucuya uyumlu olduğu için kule tipine geçmek istiyorum bu konuda en mantıklı ürünler nelerdir ? RGB olup olmaması hiiiç önemli değil yeterki işlemcimi 100 derecelere çıkmaktan kurtarayım :) Yıllar boyunca güvenle ve serin bir şekilde kullanmak istiyorum.
Sevgiler saygılar

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Gorkem Yavuz
Merhaba arkadaşlar,

gigabyte z790 x gaming anakartta kullanmak üzere bütçe sınırı olmadan en iyi kule tipi soğutucu önerileriniz nedir ?
Kasam 240mm sıvı soğutucuya uyumlu olduğu için kule tipine geçmek istiyorum bu konuda en mantıklı ürünler nelerdir ? RGB olup olmaması hiiiç önemli değil yeterki işlemcimi 100 derecelere çıkmaktan kurtarayım :) Yıllar boyunca güvenle ve serin bir şekilde kullanmak istiyorum.
Sevgiler saygılar

TTTezel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar tekrardan,
Bugün;

Cooler Master MA824 Stealth​

siparişimi verdim. Bahsettiğim işlemcide şuan cooler master seidon (sıvı eklenmiş) 240mm 6-7 yıllık bir sıvı soğutucu var.
Önerileriniz için teşekkür ederim.

ThE LoSt

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar,

Sevgiler saygılar
14700kf yi kule tipi bir soğutucu tam anlamıyla verimli bir şekilde soğutamaz kasa uyumluluğunuz olsaydı 360mm lik kaliteli bir sıvı soğutma sizi kurtarırdı. Muhtemel aldığınız ürünün değerleri sistemi biraz rahatlatacaktır ama tam anlamıyla istediğiniz rakamlara ulaştırmayacaktır.

TTTezel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunay
14700kf yi kule tipi bir soğutucu tam anlamıyla verimli bir şekilde soğutamaz kasa uyumluluğunuz olsaydı 360mm lik kaliteli bir sıvı soğutma sizi kurtarırdı. Muhtemel aldığınız ürünün değerleri sistemi biraz rahatlatacaktır ama tam anlamıyla istediğiniz rakamlara ulaştırmayacaktır.
Evet bende bunu düşünerek güçlü kasa fanları 5 adet ve işlemci çevresine metal kit satın aldım. Şuanki sistemimde 240mm olan sıvı soğutucum aslında boşta çalışırken 38-50 arasında çekirdek ısılarında tutuyor. Diablo 5te 100derecelere çıkabiliyor kısa süreli. Bundan değerlerden daha iyi olmasını umut ediyorum :)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,610
İsim
uwu
Merhaba arkadaşlar,

Sevgiler saygılar
Kasa destekliyorsa 420mm sıvı soğutucu al yada 360mm kule tipi soğutamaz

eren28tr

80+ Gold
Evet bende bunu düşünerek güçlü kasa fanları 5 adet ve işlemci çevresine metal kit satın aldım. Şuanki sistemimde 240mm olan sıvı soğutucum aslında boşta çalışırken 38-50 arasında çekirdek ısılarında tutuyor. Diablo 5te 100derecelere çıkabiliyor kısa süreli. Bundan değerlerden daha iyi olmasını umut ediyorum :)
Kasan nedir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
967,317
Üyeler
152,875
Son üye