Neler Yeni

Lgs^ye az kaldı , konuları yetiştirebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar 8 sınıf boyunca hıc calısmadım cok kotu bır sene gecırdım bu gune kadar ortalamam 85 86 arası olurdu 8 sınıf 1 donem ortalamam 69 ve 2 donem daha kotu olacak gıbı bugun turkce sınavında hep salladım yarın matematık sınavı var konu anlatımları dınlıyorum ama hıc bır sekılde anlamıyorum hadı dıyelım sınava calıssam artık calısamam yetısmez lgs ye mı yardırsam 2 ay var daha 1 donem konuları oldugu ıcın 1 donem konularını ogrenıp soru mu cozsem dıyorum ama ya konuyu ogrenemessem dıyorum kendı kendıme cunku ogrenemıyorum sızce ne yapayım nasıl bır calısma duzenı kurayım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,565
İsim
MehmedVII
Merhaba arkadaşlar 8 sınıf boyunca hıc calısmadım cok kotu bır sene gecırdım bu gune kadar ortalamam 85 86 arası olurdu 8 sınıf 1 donem ortalamam 69 ve 2 donem daha kotu olacak gıbı bugun turkce sınavında hep salladım yarın matematık sınavı var konu anlatımları dınlıyorum ama hıc bır sekılde anlamıyorum hadı dıyelım sınava calıssam artık calısamam yetısmez lgs ye mı yardırsam 2 ay var daha 1 donem konuları oldugu ıcın 1 donem konularını ogrenıp soru mu cozsem dıyorum ama ya konuyu ogrenemessem dıyorum kendı kendıme cunku ogrenemıyorum sızce ne yapayım nasıl bır calısma duzenı kurayım
Yetişmesi zor onun yerine sınavlara ağırlık verip OBP ile bir yere gitmem en mantıklısı

phopshen

80+ Bronze
1. dönem konuları basit niye yapamayasın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
uwu
Bnde lgs öğrencisiyim bn de çalışmayı baya azalttım şuan Rank kasıyorum yarın mat sınavım var . Bu arada deneme puanların maçlarda bnim 380civari 1aya 420 civarı en sonda 440 gibi alıp Tarsus feni düşünüyorum

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,565
İsim
MehmedVII

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
başta konuları öğrenip videolarını izleyip kolay kazanım testleri çözmeye çalış onlardan çöze çöze yavaştan alışırsın sınava 1 ay kala da beceri temelli soruları çözersin full şehrinde ki düzgün bi anadolu lisesine girersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bnde lgs öğrencisiyim bn de çalışmayı baya azalttım şuan Rank kasıyorum yarın mat sınavım var . Bu arada deneme puanların maçlarda bnim 380civari 1aya 420 civarı en sonda 440 gibi alıp Tarsus feni düşünüyorum
Benim de aynı şekil şuan valoda dia2'yim yüceliğe kasıyorum dersleri hiç çalışmıyorum hiç bir ödevi yapmıyorum denemelerim 400 civarı geliyor sürekli. Zaten özel havacılık lisesine gideceğim için son ay günde yarım saat 1 saat çalışıp 450 alıp burs falan isterim şuan ki konular basit

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
uwu
başta konuları öğrenip videolarını izleyip kolay kazanım testleri çözmeye çalış onlardan çöze çöze yavaştan alışırsın sınava 1 ay kala da beceri temelli soruları çözersin full şehrinde ki düzgün bi anadolu lisesine girersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim de aynı şekil şuan valoda dia2'yim yüceliğe kasıyorum dersleri hiç çalışmıyorum hiç bir ödevi yapmıyorum denemelerim 400 civarı geliyor sürekli. Zaten özel havacılık lisesine gideceğim için son ay günde yarım saat 1 saat çalışıp 450 alıp burs falan isterim şuan ki konular basit
Fen 4.unite yı bı yapamadim gitti ya Türkçede ayni

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
Fen 4.unite yı bı yapamadim gitti ya Türkçede ayni
ne ki 4. ünite?

ben türkçe de hiç bir konuyu bilmiyorum. daha yüklem fiilimsi ne demek falan onları hiç bilmiyorum ama son denemem 19-1 geldi türkçe de. tek yanlışım fiilimsilerdi diğerlerini mantıkla çözüyordum. okuduğumu her zaman anlardım hala daha anlıyorum o yüzden türkçe pek sorun değil 17-3 gelse yeter

fen'de basınçlar aşırı basit
güneş ve dünya konusu da en kolayı zaten
dna ve genetik kod biraz sıkıntı
periyodik tablodan hiç bir şey anlamadım 0 bilgim var aşırı değişik bi konu
asit ve bazlar da çok zor değil yarım saat çalışsan anlarsın konuyu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
uwu
ne ki 4. ünite?

ben türkçe de hiç bir konuyu bilmiyorum. daha yüklem fiilimsi ne demek falan onları hiç bilmiyorum ama son denemem 19-1 geldi türkçe de. tek yanlışım fiilimsilerdi diğerlerini mantıkla çözüyordum. okuduğumu her zaman anlardım hala daha anlıyorum o yüzden türkçe pek sorun değil 17-3 gelse yeter

fen'de basınçlar aşırı basit
güneş ve dünya konusu da en kolayı zaten
dna ve genetik kod biraz sıkıntı
periyodik tablodan hiç bir şey anlamadım 0 bilgim var aşırı değişik bi konu
asit ve bazlar da çok zor değil yarım saat çalışsan anlarsın konuyu
4.unite işte periyot lar ve birkaç adamlar falan var Türkçe bnde senin gibi yim 15/2 fln geliyor paragraf olunca

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
uwu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar