Neler Yeni

Lgs’ye 10 gün kaldı stresimi nasıl azaltabilirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
havasını atsın ama bilsin ki kimsenin umrunda değil herkes kendine çalışıyo kimseye bi yararımız varmı yok anca evlenirsen karına yararın olur
haklısın da, çocuk sıkılmış, bunlamış her ne ise, rahatlamak istiyor bir şekilde, destek olmak lazım. sınavına az bir zaman kalmış. nazını çekmek istemiyorsan forumdaki diğer zilyon kadar insan gibi ol, bakma ya da yazma.. bu gibi zamanlarda köstek olmamak gerekir (y)

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
o zaman banane sizin emeğinizden umrumda değil o zaman inşallah sınav kolay olur olmasa da umrumda değil ama olursa en çok çalışandan daha iyi not alayım
Ok saldım size konuyu takipi bıraktım takılın knk çok bencil egoist bir kişiliğin var böyle devam edersen insanlar tarafından sevilmessin beğenmiyorsan gidebilirsin zorlanayan yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım
Ok saldım size konuyu takipi bıraktım takılın knk çok bencil egoist bir kişiliğin var böyle devam edersen insanlar tarafından sevilmessin beğenmiyorsan gidebilirsin zorlanayan yok
önceki yazıyı okumadın heralde kime cevap yazdığımı oda beni umursamıyodu herşeyi üstüne alınma ben onun umrunda değilsem oda benim umrumda değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca emin ol sadece sizle böyle konuşuyorum

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
önceki yazıyı okumadın heralde kime cevap yazdığımı oda beni umursamıyodu herşeyi üstüne alınma ben onun umrunda değilsem oda benim umrumda değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca emin ol sadece sizle böyle konuşuyorum
ok engel

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
LGS basit bir sınav, ne demek istediğimi üniversite sınavına hazırlanırken anlarsın. O yüzden dert etme, o soruları siz çözün diye soruyorlar.
Alakası yok gayet de zor bir sınav :')

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Okula denemeye gidiyomuş gibi git, ama bu denemeyi şöyle düşün, iddiaya girmişsin arkadaşlarınla kim yenerse. Netlerin güzel gayet. Geçen sene girdim ben de. Strese girersen sınavda tüm senen boşa gider. Yapamadığın soruda takılma, geç.
Şuanda istediğim liseye gittim Allah'a şükür, inşallah sana da nasip olur. Başka sorun varsa sorabilirsin.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Girdiğim sınavı bana mı anlatıyorsun? Sadece 2 ay çalışarak Türkiye'de %7'ye girdim. Ayrıca ilk LGS'ye girdim, örnek soru bile yoktu.
Ben de yksde %0.1 e girdim . Lgsnin matematik soruları gayet ağır.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
hiç üniversite ya da lise sınavına girdin mi? Belki görmemişsindir ama ben bayılanları da gördüm elleri ayakları titreyip çözmeye çalışanlarıda. Psikolog sadece deli hastalıklarına falan bakmaz sınav stresini yönlendirmede ve azaltmada yardımcı olur
9 a gidiyorum knk şahsi olarak anlık bir stres sonrasında geçti

Techno08

80+ Gold
9 a gidiyorum knk şahsi olarak anlık bir stres sonrasında geçti

bende psikoloji okuyacağım için araştırdım ben bu konuları. Üni sınavına girdiğin zaman görürsün gerçekten çok stres altında olan ve bunu dizginleyemeyen insanlar var. Ben 2 kere girdim bayılanlara da şahit oldum dediğim gibi titreyenlere de şahit oldum yani bunlar kendi kendine düzelecek şeyler değil uzman yardımı falan lazım

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Aslında diğer öğrencilere göre netlerim gayet iyi sınavlarda zamanım ucu ucuna olsada yetiyor. Ama gereksiz bir stresim var bunu nasıl azaltabilirim. Yardım pls.
Ortalama Netler :

Türkçe: 19-20
ink : 10
din : 10-9 arada soru ile cebelleştiğimden yanlış çıkabiliyor.
ing : 10
Fen : 19-20
Mat : 19

Bahçeşehir kolejine gidiyorum. Denemeler genel piyasa ve lgs den daha zor fakat bu yıl lgs diğer senelere göre daha kolay olacağı için hedefim İstanbul Lisesi/Kabataş min: Atatürk Fen mat 1 yanlış alacak/almayacak fazlası imkansız gibi geliyor. Sınavda stresten matta çözeceğim yöntem aklıma gelmiyor veya gözümün önündeki şeyi görmüyorum. Bu da beni Lgsde de bu ihtimal olacak ve hala fulleyemediğim oluyor diye stresten aklımı yitiriyorum. Aslında matta daha fazla soru çözmem gerekmesi dışında bir problemim yok. Bir de yorum katmamam, önce soru kökünü çizmek ve küçük derslerde iki-üç yeri tekrar etmem gereği var. Onun dışında bilgi problemim yok. Dikkat konusunda da pek problemim yok. Rahat olmam gerekirken stres beni bitiriyor.
hangi bahceşehir lisesi

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
746
İsim
okr
Aslında diğer öğrencilere göre netlerim gayet iyi sınavlarda zamanım ucu ucuna olsada yetiyor. Ama gereksiz bir stresim var bunu nasıl azaltabilirim. Yardım pls.
Ortalama Netler :

Türkçe: 19-20
ink : 10
din : 10-9 arada soru ile cebelleştiğimden yanlış çıkabiliyor.
ing : 10
Fen : 19-20
Mat : 19

Bahçeşehir kolejine gidiyorum. Denemeler genel piyasa ve lgs den daha zor fakat bu yıl lgs diğer senelere göre daha kolay olacağı için hedefim İstanbul Lisesi/Kabataş min: Atatürk Fen mat 1 yanlış alacak/almayacak fazlası imkansız gibi geliyor. Sınavda stresten matta çözeceğim yöntem aklıma gelmiyor veya gözümün önündeki şeyi görmüyorum. Bu da beni Lgsde de bu ihtimal olacak ve hala fulleyemediğim oluyor diye stresten aklımı yitiriyorum. Aslında matta daha fazla soru çözmem gerekmesi dışında bir problemim yok. Bir de yorum katmamam, önce soru kökünü çizmek ve küçük derslerde iki-üç yeri tekrar etmem gereği var. Onun dışında bilgi problemim yok. Dikkat konusunda da pek problemim yok. Rahat olmam gerekirken stres beni bitiriyor.
hayatını bir sınav etkilemez lütfen stress yapma dışarı çık vakit geçir illa her dakika çalışılcak diye bir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,288
Üyeler
149,179
Son üye
OldtımesOzgur
Top Bottom