Neler Yeni

Lian li Kasa Fan Hakkında

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Kağan UĞURLU
Merhaba incehesaptan lianli o11 dynamic evo kasa satın aldım. Kafamda sl infinity fan takmak var. Fakat şu an bütçem uygun değil. Daha önce kullandığım cougar mx660 kasamda 4 adet argb li fan mevcut. Bunları kasaya monte edip argb li şekilde kullanabilir miyim?
Bir de sıvı soğutucumda da 3 adet fan var. Anakartım msi b650 carbon wifi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
Merhaba incehesaptan lianli o11 dynamic evo kasa satın aldım. Kafamda sl infinity fan takmak var. Fakat şu an bütçem uygun değil. Daha önce kullandığım cougar mx660 kasamda 4 adet argb li fan mevcut. Bunları kasaya monte edip argb li şekilde kullanabilir miyim?
Bir de sıvı soğutucumda da 3 adet fan var. Anakartım msi b650 carbon wifi.
Anakartta ARGB girişi var mı veya anakart linkini atabilir misin ?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Kağan UĞURLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
2 tane atmışsınız ama sizde hangi anakart mevcut acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartta 3 pin girişi olur genelde alt taraflarda olur Argb girişi 5v 3 pin girişi olur sizde var mı acaba bakabilir misiniz

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Kağan UĞURLU
2 tane atmışsınız ama sizde hangi anakart mevcut acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartta 3 pin girişi olur genelde alt taraflarda olur Argb girişi 5v 3 pin girişi olur sizde var mı acaba bakabilir misiniz
Mortar olanı satacağım ama şu anda bu var elimde. B650 carbon yeni sipariş verdim kargoda kartta bir sıkıntı yoksa carbon olanı kullanacağım.
Çok anlamıyorum girişlerinden açıkçası kendi sayfasındaki açıklamalardan anlaşılmazmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
Mortar olanı satacağım ama şu anda bu var elimde. B650 carbon yeni sipariş verdim kargoda kartta bir sıkıntı yoksa carbon olanı kullanacağım.
Çok anlamıyorum girişlerinden açıkçası kendi sayfasındaki açıklamalardan anlaşılmazmı?
O söylediginiz anakartta muhtemelen argb giriş vardır fakat 1-2 tane olabilir sayısını bilemiyorum 3 fan veya 4 fan argb takmak istiyorsanız argb fan çoklayıcı almanız şart yoksa kontrolcü üzerinde renk ayarı vs yapamazsınız.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Kağan UĞURLU
O söylediginiz anakartta muhtemelen argb giriş vardır fakat 1-2 tane olabilir sayısını bilemiyorum 3 fan veya 4 fan argb takmak istiyorsanız argb fan çoklayıcı almanız şart yoksa kontrolcü üzerinde renk ayarı vs yapamazsınız.
Şöyle bir şey mi?
Birde kontrolcü dedikleri ne oluyor?

Ekler

• IMG_5946.jpeg
    IMG_5946.jpeg
    1.6 MB · Hit: 11

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Carbon da 3 tane 5 V 3 Pinli ARGB var. Sıkıntı olmaz.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Ahmet Melih Alemdar
2 tane argb 5v 3pin +1 tane 12v 4pin RGB girişi değil miydi acaba ben mi yanlış hatırlıyorum
3 argb 5v + 1 rgb 12 v. anakartın sitesinde özelliklerde yazıyordur.
Fanlar için RGB çoklayıcı yada kasanın kontolcüsü vardır sanırım

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Top Bottom