Neler Yeni

lian li lancool 215 mesh kasa

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Berkay

bclk53

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler dostlar napalım sık sık temizleriz bizde
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatı iyi mi sizce şuan

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Dostum kasa hava akışı gerçekten çok iyi , sessizliği de çok iyi , toz olayı bende çok yok mesh yapısı diğer meshlerden farklı ( delik yapısı olarak ) kasa çok tozlanmıyor. Üste en kalın 280 mm sıvı soğutma bile takılıyor. Ama 1800 küsür lira çok para . Msrp fiyatından bile fazla . Bence indirim bekle .

bclk53

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum kasa hava akışı gerçekten çok iyi , sessizliği de çok iyi , toz olayı bende çok yok mesh yapısı diğer meshlerden farklı ( delik yapısı olarak ) kasa çok tozlanmıyor. Üste en kalın 280 mm sıvı soğutma bile takılıyor. Ama 1800 küsür lira çok para . Msrp fiyatından bile fazla . Bence indirim bekle .
hadi ya sipariş verdim bende msrp fiyatı kaç hocam başka yerlerde olmdığı içi karşılaştıramadım pek

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
hadi ya sipariş verdim bende msrp fiyatı kaç hocam başka yerlerde olmdığı içi karşılaştıramadım pek
80 dolar olması lazım. Hayırlı olsun güzel kasa . Youtube üzerinden sayfamın adı Tükkan , videolara göz gezdirip kasa hakkında fikir sahibi olabilirsin dostum.

bclk53

80+
80 dolar olması lazım. Hayırlı olsun güzel kasa . Youtube üzerinden sayfamın adı Tükkan , videolara göz gezdirip kasa hakkında fikir sahibi olabilirsin dostum.
kral rica etsem videounun linkini aatr mısın kanalı buldum ama videoyu bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral bende modart red sistemi aldım kasayı beğenmediğim için lian li kasayı sipariş ettim bir bilgisayarcıda ondan ona aktartıcam sorun olur mu sence

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Berkay
Tozlanma olayı benim kasam cam kenarında olduğu için olabilir sizinde dediğiniz gibi üst tarafa sıvı soğutma için güzel alan bırakmışlar aynı şeklide ön tarafada çift sıra fanlı 360mm de takılabilir

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Tozlanma olayı benim kasam cam kenarında olduğu için olabilir sizinde dediğiniz gibi üst tarafa sıvı soğutma için güzel alan bırakmışlar aynı şeklide ön tarafada çift sıra fanlı 360mm de takılabilir
Konu sahibi ceza almış fakat ben sohbete devam edeyim , fine mesh bir kasa . Emin ol sıradan Mesh bir kasa ile tozlanma 2-3 kat artardı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Equa
Top Bottom