Neler Yeni

Lise 5 gün özürlü devamsızlık yaparsak bir şey olur mu?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Biraz hastayım yarın okula gitmemeyi düşünüyorum özürlü devamsızlığım 5 gün oluyor. Herhangi bir belge alamama durumu olur mu? Haber siteleri sadece 5 günü geçerse belge alınmıyor diyor özürlü/özürsüz diye belirtmemişler. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
MetehanSekmen
Arkadaşlar merhaba. Biraz hastayım yarın okula gitmemeyi düşünüyorum özürlü devamsızlığım 5 gün oluyor. Herhangi bir belge alamama durumu olur mu? Haber siteleri sadece 5 günü geçerse belge alınmıyor diyor özürlü/özürsüz diye belirtmemişler. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Özürsüz 5.5 devamsızlık olursa belge alınmıyor (taktir teşekkür)

Zechion

80+ Silver
Bildiğim kadarıyla sadece özürsüzde belge alınamıyor. Eğer ki alınmıyorsa da pek önemi yok zaten, gerekli ortalamayı yapman yeterli. Amaç kendini ve çevrendekini tatmin etmek değil mi zaten ? Soranlara taktir der geçersin.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
özürlü devamsızlığın 20 olmadığı sürece bi yaptırımı yok

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
özürlü 20 özürsüz 5.5 gün diye biliyorum ama bizim arkadaşın devamsızlığı geçmişti değiştirmelerdi belge alamiyacak diye

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Dostum tabii ki kurallara uymamız gerek ama devamsızlıktan kalmak veya belge alamamak o kadar kolay değil genel de öğretmenlerimiz kolay kolay bırakmaz öğrencileri devamsızlıktan, 1 gün için dert etme en fazla ailen müdürle konuşmaya gider silerler. Ve özürlü özürsüz e gelince yanlış değilsem ortaokul ve liseye göre bu sayı değişiyor 😁☺️

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
özürlü 20 özürsüz 5.5 gün diye biliyorum ama bizim arkadaşın devamsızlığı geçmişti değiştirmelerdi belge alamiyacak diye
Müdür veya yardımcının insuyatifine bağlı geçen sene silmedi benimkini cadaloz hanımefendi.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,339
İsim
Berkay BABUCCU
Müdür veya yardımcının insuyatifine bağlı geçen sene silmedi benimkini cadaloz hanımefendi.
Değiştirmek zorunda.Aileni al ve dilekçe dolduracagiz gecmise dönük devamsizliklar için dersen veyahut netten indir doldurt ailene imzalat götür,silmez ise şikayet edecegini belirt veli izniyle silmek zorunda 15 gün kdr hakkın var.

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
😂 Müdürü tanımadan bir şey diyemem ama bazen öğrenci ayrımı oluyor bu tarz konularda. Şahsen benim 30 40 devamsızlığı vardı lise 3 te , 10gün özürsüz 20 gün özürlü hakkın oluyor, müdür sağ olsun sildi benim devamsızlığı.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Değiştirmek zorunda.Aileni al ve dilekçe dolduracagiz gecmise dönük devamsizliklar için dersen veyahut netten indir doldurt ailene imzalat götür,silmez ise şikayet edecegini belirt veli izniyle silmek zorunda 15 gün kdr hakkın var.
Sizinlemo uğraşıcam 1500 kişi var bu okulda dedi sakat bı m.yardımcısı bizde umursamadık neyse 4,5 gündü benim devamsızlığım son hafta full gitmedim geçen sene ve yok yazmamışlar kurtardık böyle bir kural varsa eceli olurum o idarenin

Top Bottom