Neler Yeni

Lise 5 gün özürlü devamsızlık yaparsak bir şey olur mu?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,002
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar merhaba. Biraz hastayım yarın okula gitmemeyi düşünüyorum özürlü devamsızlığım 5 gün oluyor. Herhangi bir belge alamama durumu olur mu? Haber siteleri sadece 5 günü geçerse belge alınmıyor diyor özürlü/özürsüz diye belirtmemişler. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
5 ve üstü özürsüz olursa belge alamazsın.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Arkadaşlar merhaba. Biraz hastayım yarın okula gitmemeyi düşünüyorum özürlü devamsızlığım 5 gün oluyor. Herhangi bir belge alamama durumu olur mu? Haber siteleri sadece 5 günü geçerse belge alınmıyor diyor özürlü/özürsüz diye belirtmemişler. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Belge alabilmen için en fazla 5 gün fazlası olursa belge çıkmaz. Hasta olduğun için gitmiyorsan ve doktara gitmediysen velin senin adına 1 hafta içinde izin kağıdı doldurması gerek. Yasal olan süre 1 hafta ama genlde okul idaresi yardımcı oluyor. Velin izin kağıdı dolurabilir.

eriq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren Aydoğan
Özürsüz 5.5 günü geçince belge alamıyorsun muhabbeti var ama çok takma velin müdür yardımcısına gitsin özürlüye çeviriyor

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
😂 Müdürü tanımadan bir şey diyemem ama bazen öğrenci ayrımı oluyor bu tarz konularda
Öğretmen çocuğu var sınıfta çocuk canı sıkılınca okula gelmiyor devamsızlığı sıfır rapor falanda yok yani gidiyor babası yardımcıya tamam bitti torpil yani

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Sizinlemo uğraşıcam 1500 kişi var bu okulda dedi sakat bı m.yardımcısı bizde umursamadık neyse 4,5 gündü benim devamsızlığım son hafta full gitmedim geçen sene ve yok yazmamışlar kurtardık böyle bir kural varsa eceli olurum o idarenin
Velin gidip sildirebiliyor diye biliyorum kanka bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öğretmen çocuğu var sınıfta çocuk canı sıkılınca okula gelmiyor devamsızlığı sıfır rapor falanda yok yani gidiyor babası yardımcıya tamam bitti torpil yani
😂😂 Dediğim gibi bazen öğrenci ayrımı oluyor. Aileni alıp gitseydin keşke

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Normalde işine gelirse yapıyo işte uğraşamam diyip kovdu bizi sesimi çıkarmadım ama nerde görsem ailevi değerlerine girmeden edemiyorum yaw rahatlatıyor böyle

😂😂 Dediğim gibi bazen öğrenci ayrımı oluyor. Aileni alıp gitseydin keşke
Annemle gittim babamla gitseydim keşke bikere korkutmuştu idareyi sesleri bile çıkmıyordu anne olunca sakın oluyor 🥲

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Normalde işine gelirse yapıyo işte uğraşamam diyip kovdu bizi sesimi çıkarmadım ama nerde görsem ailevi değerlerine girmeden edemiyorum yaw rahatlatıyor böyle

Annemle gittim babamla gitseydim keşke bikere korkutmuştu idareyi sesleri bile çıkmıyordu anne olunca sakın oluyor 🥲
Sağlık olsun kanka 😂😂

Top Bottom