Neler Yeni

Lise İçin Öneri verin

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bak sigara olayını söylemeyi unuttum çok terbiyeli çok temiz dediğin insanların nargile sigara içtiğini falan farkedersen şaşırma ben şahsen 1 yıllık arkadaşımın pavyona gittiğini öğrendim .

_BlacKWoLF_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Muhammed Affan Öztürk
ankarada yaşıyorum. puanı ne kadar oranın girmek için.
Bu sene sınav zorluğundan dolayı ve koronadan dolayı puan 440 a düştü ama yüzdelik önemli ben 2,08 le girdim geçen sene 470 lerdeydi puanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, lise gelecekte hatırladığın ve "var ya o günleri bir daha yaşasam" dediğin okul düzeyi olacak. Bu günleri olabildiğince verimli geçirmeye çalış hem akademik olarak hem de sosyal olarak. Sosyal ve kültürel olarak 9. sınıfta sosyalleş, gez toz, spor yap, kitap/dergi oku, genel kültürünü arttıracak şeyler yap akademik açıdansa 9'u hiç boşlama 9 ilk başlarda kolay gelir ancak sonradan lisenin ortaokula benzemediğini gösterir bu nedenle derslerini kaçırmayıp konuları öğren ve konular hakkında soru çözerek pekiştir 10'a geçerken 9'dan konu bırakma bir 10. sınıf olarak tavsiyelerim bunlar, umarım lise hayatın güzel geçer:)
Teşekkürler

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Ooo çok hawlı (!)
1598785155822.png

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
Bak sigara olayını söylemeyi unuttum çok terbiyeli çok temiz dediğin insanların nargile sigara içtiğini falan farkedersen şaşırma ben şahsen 1 yıllık arkadaşımın pavyona gittiğini öğrendim .
Kanka ben İzmirdeyim bide fenaaa.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
lise öyle bekledğiniz gibi bir yer çıkmayabilir bana çıkmadı orta okulun devamı gibi sadece yer değişiyor yeni arkadaşlar ediniyorsun ve hocalar değişiyor ders sınav konusunda ise bir fark yok orta okuldayken ortalamam 85 falandı lisedeyken 94 oldu fazla ders çalıştığımı falan zannetmeyin gene çok fazla pc sosyal medya peşindeydim fakat derse çok iyi dinlemen lazım derse katılman lazım ben evde ders çalışan biri değilim fakat dersleri çok dikkatli dinledim onun dışında 12 lerden uzak dur orda biraz arkadaş edinmeye çalış ne olur ne olmaz sakın oo manita falan yapıcam ayaklarına girme çok kötü olur uzak dur şuan 11 . sınıfa geçmiş biri olraka söylüyorum ki manita işinden uzak dur !

_BlacKWoLF_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Muhammed Affan Öztürk
lise öyle bekledğiniz gibi bir yer çıkmayabilir bana çıkmadı orta okulun devamı gibi sadece yer değişiyor yeni arkadaşlar ediniyorsun ve hocalar değişiyor ders sınav konusunda ise bir fark yok orta okuldayken ortalamam 85 falandı lisedeyken 94 oldu fazla ders çalıştığımı falan zannetmeyin gene çok fazla PC sosyal medya peşindeydim fakat derse çok iyi dinlemen lazım derse katılman lazım ben evde ders çalışan biri değilim fakat dersleri çok dikkatli dinledim onun dışında 12 lerden uzak dur orda biraz arkadaş edinmeye çalış ne olur ne olmaz sakın oo manita falan yapıcam ayaklarına girme çok kötü olur uzak dur şuan 11 . sınıfa geçmiş biri olraka söylüyorum ki manita işinden uzak dur !
zaten o işleri ben de tasvip etmiyorum dinimizce de haram

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
6. ve önemlisi dayak atma okul sınırları içerisinde kesinlikle olmaz disipline gittiğinde hocalar seni bilir puan filn verirken düşük verirler dayak işini okul çıkışı okuldan uzak okul formasız şekilde

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ahmet Durmuş
Lise nasıl bi yer

11 e geçtim devlette de okudum özelde de okudum (özelde devam ediyorum), derslere çok çalışmalısın özellikle 9 ve 10 da çünkü 11 ve 12 olunca çoğunluk olarak soru çözmen gerekiyor, ders çalışmaya vakit kalmıyor.
Arkadaş ortamını iyi tutman lazım gidipte çakma Müslümcüleri veya ben fero dinleyip kendini havalı zanneden salaklara bulaşma, benim çevremde çok var (okul içerisinde) her türden insan var ve az önce örnek verdiklerim en çok denk geldiklerim. Ne onlar gibi ol ne onlar ile arkadaşlık ku ne de onlar ile sohbete gir, en fazla merhaba merhaba.
Daha sonra fazla bişey kalmıyor, akademik olarak 9 ve 10 da derslere ağırlık ver 11 ve 12 de soru çözmek gerekiyor, arkadaş ortamını düzgün insanlar ile kur, hocalar ile aranı iyi tut, hocalar ödev veriyor diye nefret etmemelisin mesela çok denk geldim, ben olabildiğince hocalarım ile aramı hep iyi tuttum saygılı ol hocalara açık verme aranı açma. Sanırım tamamdır bide yabancılar ile konuşma :D

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
11 e geçtim devlette de okudum özelde de okudum (özelde devam ediyorum), derslere çok çalışmalısın özellikle 9 ve 10 da çünkü 11 ve 12 olunca çoğunluk olarak soru çözmen gerekiyor, ders çalışmaya vakit kalmıyor.
Arkadaş ortamını iyi tutman lazım gidipte çakma Müslümcüleri veya ben fero dinleyip kendini havalı zanneden salaklara bulaşma, benim çevremde çok var (okul içerisinde) her türden insan var ve az önce örnek verdiklerim en çok denk geldiklerim. Ne onlar gibi ol ne onlar ile arkadaşlık ku ne de onlar ile sohbete gir, en fazla merhaba merhaba.
Daha sonra fazla bişey kalmıyor, akademik olarak 9 ve 10 da derslere ağırlık ver 11 ve 12 de soru çözmek gerekiyor, arkadaş ortamını düzgün insanlar ile kur, hocalar ile aranı iyi tut, hocalar ödev veriyor diye nefret etmemelisin mesela çok denk geldim, ben olabildiğince hocalarım ile aramı hep iyi tuttum saygılı ol hocalara açık verme aranı açma. Sanırım tamamdır bide yabancılar ile konuşma :D
ve ekleme yapayım sigara alkol içen tiplerdende uzak dur arkadaşın dediği gibi hocalarla aranı çok iyi tut sınavdan kötü bile alsan sözlü notları ile yükseltirsin benim gibi

MertuA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mert Ali Şentürk
Twitter
mertpirlo
Kimse senden üstün değil okulda (öğrencileri kastediyorum tabii ki). Üst sınıflar uğraşır alt dönemlerle ama çok kasacak bir şey yok, sen bak dalgana onlar da bakar kendi dalgasına. Ergenlik dönemi çok farklı düşüneceksin hocalara sert yapabilirsin yanlışlıkla yapmamaya çalış. Yaşa öğren gerisini

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Ahmet Durmuş
ve ekleme yapayım sigara alkol içen tiplerdende uzak dur arkadaşın dediği gibi hocalarla aranı çok iyi tut sınavdan kötü bile alsan sözlü notları ile yükseltirsin benim gibi

Aynen onu unutmuşum sigara içenler çoğunluk olarak kendilerini çok havalı sanıyorlar ve yanlarında büyük bir kesimde bıçak falan taşırlar hiç bulaşma dalaşma, içkici andavallar desen aynı şey onlar içinde geçerli gerekirse yanlarından koşarak uzaklaş. Ne sigaraya başlayıp her hafta 20 TL ni çöpe at ne de içki içip sarhoş edip kendini hem hocaların hem de ailenin gözünden düş, sakın yapma böyle şeyler kendine yazık edersin.

_BlacKWoLF_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Muhammed Affan Öztürk
Aynen onu unutmuşum sigara içenler çoğunluk olarak kendilerini çok havalı sanıyorlar ve yanlarında büyük bir kesimde bıçak falan taşırlar hiç bulaşma dalaşma, içkici andavallar desen aynı şey onlar içinde geçerli gerekirse yanlarından koşarak uzaklaş. Ne sigaraya başlayıp her hafta 20 TL ni çöpe at ne de içki içip sarhoş edip kendini hem hocaların hem de ailenin gözünden düş, sakın yapma böyle şeyler kendine yazık edersin.
Bunlar zaten benim hayat çizgim dinimi allahın izniyle iyi yaşamak bir kulluk görevi

Top Bottom