Neler Yeni

Lise mezunu öğrencilere burs veren kurumlar varmı

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar bu sene yks ye girdim ancak istediğim sıralamayı elde edemediğimden dolayı mezuna bıraktım
Maddi durum pek iyi olmadığından dolayı bu dönemimde bana aylık burs verebilecek kurum veya kuruluş varmı

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Üniversite öğrencileri bile zar zor burs alırken öğrenci olmayan birine burs vermezler. Part-Time bir işe girebilirsin bence.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Derece yapmak istediğimden zaman kaybetmek istemiyorum
Valla orası sana kalmış ama hiçbir vakıf ya da şirketin öğrenciliği olmayan birine burs vereceğini düşünmüyorum. Anca tanıdık falan olursa belki sağlanabilir.

Rulep

80+ Gold
2.ele yöneleceksin o zaman çözülmemiş kitaplar bile bulunuyor derece yapmış öğrenciler bile bursu bulamazken mezun birine burs vermeleri çok zor bir yardımsever çıkar kitap ihtiyacını karşılayabilirde öyle birine denk getirmek zor

Mert

80+ Silver
Derece yapmış olmama karşın üniversite öğrencisi olarak burs bulamamıştım.

Zechion

80+ Silver
Maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Derece yapmış olmama karşın üniversite öğrencisi olarak burs bulamamıştım.
Kaç yaptınız ?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Muhammet Yazıcı
Üniversite öğrencileri bile zar zor burs alırken öğrenci olmayan birine burs vermezler. Part-Time bir işe girebilirsin bence.
Hocam part time dedinizde part time iş öneriniz var mı ya bende okul zamanında çalışmak istiyorum

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Hocam part time dedinizde part time iş öneriniz var mı ya bende okul zamanında çalışmak istiyorum
Hocam iş imkanları okuduğunuz bölgeye göre değişir. Genel olarak garsonluk, kasiyerlik veya mağazalarda satış danışmanlığı yapılabilir.

Top Bottom