Neler Yeni

Lisede kısa boy sorunu

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Evet komik bir konu farkındayım fakat yazmak istedim. 28 Şubat 2006 doğumluyum. Boyum 1.68 (Allah kurtarsın) kilom 62. Babam 1.80, amcam 1.92, baba tarafı kuzenlerimde uzun fakat anne tarafı dayılar falan kısa :(
Boy sorunu için gidebileceğim bir doktor veya bir tedavi yöntemi var mı? Hormon tedavisi denen bir şey var mı? Sizin boyunuz kaç yaşında nasıl uzadı? (Başlığın kısa olmaması için lise de yazdım.)

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Annenin boyu kaç ?

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
umt
Discord
umt#4257
Evet komik bir konu farkındayım fakat yazmak istedim. 28 Şubat 2006 doğumluyum. Boyum 1.68 (Allah kurtarsın) kilom 62. Babam 1.80, amcam 1.92, baba tarafı kuzenlerimde uzun fakat anne tarafı dayılar falan kısa :(
Boy sorunu için gidebileceğim bir doktor veya bir tedavi yöntemi var mı? Hormon tedavisi denen bir şey var mı? Sizin boyunuz kaç yaşında nasıl uzadı? (Başlığın kısa olmaması için lise de yazdım.)
ben ergenliğe 11 yaşımda girdim şuan 14 yaşındayım yaklaşık 180 im kilom 50
yaşına göre evet boyun kısa ama uzama ihtimalin var bence
hormon tedavisi diye bir şey var

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok takma lisedeki cogu arkadasinla aran acilacak zaten
Hocam lise ile alakası yok mevzunun ya. Genel hayatta ben mutsuz oluyorum her ortamda kısa kaldıkça.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben ergenliğe 11 yaşımda girdim şuan 14 yaşındayım yaklaşık 180 im kilom 50
yaşına göre evet boyun kısa ama uzama ihtimalin var bence
hormon tedavisi diye bir şey var
Maşallah kardeşim Allah daha da uzatsın. Bende doktora gideceğim yapılabilecek birşeyler varsa herşeye hazır olduğumu söyleyeceğim.

Annenin boyu kaç ?
1.50 de. Annesi uzun boylu olan kaç kişi var aramızda?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
benim arkadaşımda senin gibi ben 1.80 dim 10 sınıfın sonunda uzamayı bıraktım şu an 1.8x küsür falanım tam bilmiyorum arkadaşım 1.60 boyunda bi hayli küçük görünüyordu uzun bir süre görüşemedik sonra görüştüğümüzde baya uzanıştı bana yakınlaşmıştı

merak etme 12 sınıfta büyürsün duruma bağlı mezun olduktan sonra bile büyüyebilirsin

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam lise ile alakası yok mevzunun ya. Genel hayatta ben mutsuz oluyorum her ortamda kısa kaldıkça.

Maşallah kardeşim Allah daha da uzatsın. Bende doktora gideceğim yapılabilecek birşeyler varsa herşeye hazır olduğumu söyleyeceğim.

1.50 de. Annesi uzun boylu olan kaç kişi var aramızda?
Annenin boyu da önemli tabii ki öyle tek babayla olmuyor saçmalık. Benim annem 175 babam 190 mesela.
10 cm hata payı veriyor şu an 168'im diyorsun normal oluyor.
1666902213592.png

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim arkadaşımda senin gibi ben 1.80 dim 10 sınıfın sonunda uzamayı bıraktım şu an 1.8x küsür falanım tam bilmiyorum arkadaşım 1.60 boyunda bi hayli küçük görünüyordu uzun bir süre görüşemedik sonra görüştüğümüzde baya uzanıştı bana yakınlaşmıştı

merak etme 12 sınıfta büyürsün duruma bağlı mezun olduktan sonra bile büyüyebilirsin
Umarım öyle olur dostum. 1.60 iken ergenliğe girmiş miydi? Belki ergenliğe geç girmiştir?

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Umarım öyle olur dostum. 1.60 iken ergenliğe girmiş miydi? Belki ergenliğe geç girmiştir?
hiç bir fikrim yok ergenlik durumu ile ilgili ben orta okulun ortalarında girdim açık konuşmak gerekirse ilk okulda bıyıklarım vardı orta okul sonda ufak keçi sakalım çıkmaya başlamıştı .d o hala köse duruyor keşke bende köse olsam sakal bıyık kasık vs kesmek çok vakit alıyor

Rulep

80+ Gold
tedavi yöntemleri var ama galiba boyu 165 den kısa olanlar için olması lazım veya hormonlarında bir sorun varsa olur onun harici ellerinden bir şey gelmez el bileğinin röntgenini çekerler oradan ne kadar uzayacağın aşağı yukarı belli olur

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,804
İsim
DefKot
Uzama şansınız var daha, avantaj olarak eğer spor yaparsanız daha kolay kas yapabilirsiniz, bir de takmayın kafanıza boyu kısa olanın şeyi uzun olurmuş.

LoyCEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
BURAK
aynı sorun bende de var hocam bende 2008liyim 1.60ım. fakat annem ve babam kısa amcalarım uzun umarım atarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,028
Üyeler
157,320
Son üye
rdlsln
Top Bottom