Neler Yeni

Lisede nereye gitmeliyim

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mert doğan
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yarın lgs sınavı var ve ben okulda yaptığımız denemelerde 250 alıyorum sizce lgsde kaç yaparım kötü bı liseyede gitmek istemiyorum keko değilim olmakda istemiyorum meslek lisesine gidenlerin bazıları keko oluyo ancak puanım meslek liselerine yetiyo ve asla keko olmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım İstanbul tuzlada oturuyorum

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Baran
anadolu lisesine git

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mert doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar bildiğiniz üzere yarın lgs sınavı var ve ben okulda yaptığımız denemelerde 250 alıyorum sizce lgsde kaç yaparım kötü bı liseyede gitmek istemiyorum keko değilim olmakda istemiyorum meslek lisesine gidenlerin bazıları keko oluyo ancak puanım meslek liselerine yetiyo ve asla keko olmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım İstanbul tuzlada oturuyorum
Kardeşim öncelikle içini rahat tut oraya giden keko oluyor diye bir kaide yok. Her şey sende bitiyor eğer sen kötü arkadaşlıklar kurmaya meyilli birisiysen dediğin şey olur. Bir de lise seçimini iyi yapman gerek anadolu okuyup üniversite üzerine mi yogunlasmak istiyorsun yoksa meslek okuyup bir iş ögrenmek mi

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mert doğan
Ben gemi espektoru olmak istiyorum köprü üstü haberleşme sistemleri fln istiyorum kekolardan da tek korkum konuşmasam bile bana saldirmalari birde kafa dengi birini bulamamak mesela şu anda bı arkadaşım var 2mizde asosyal gibiyiz tenefusde onun yanına giderim işte ne biliyim araba bilgisayar spor fln konuşuruz

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Baran
Puanım yetse giderim ama yetmiyo işte sıkıntı orda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Obp'm 80 85 arası
illa gidersin la 80 85 le en kötü evinin yakınında anadolu varsa oraya yerleşirsin

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
mert doğan

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
ahmet ali özmert
dostum eğer eşşeklik yapmam stajlara veya meslek derslerine giderim derse meslek lisesi anadoludan çok mantıklı ama hedefin doktor vs olmaksa anadolu daha mantıklı bir seçim

Yasin Çınar

80+ Bronze
Düşük puanlı liselere gidenlerin hepsi serseri olmuyor benimde 2 tane tanıdığım var onlarda senin gibi düşük puanlı meslek lisesine gidiyor ikiside gayet saygılı terbiyeli kişiler. Ayrıca her okulda serseri olur benim gittiğim okul 95 obp ile alıyor burada bile var. Bu arada 80-85 obp ye ortalama bir liseye gidersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,001
Üyeler
151,987
Son üye
Xrean
Top Bottom