Neler Yeni

Logitech f710 almaktan vazgeçtim ne almalıyım

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Screenshot_20230604_183420_MediaMarkt.jpg

Logitech f710 almaktan vazgeçtim, şarjlı zannediyordum pilliymiş.

Tuşlarda ölü bölge olmayan, yani tuşa yarısına kadar bastıktan sonra algılayan değil tuşa bastınca hemen algılayan. Şarjlı ve gecikmesiz gamepad tavsiyeleriniz nedir?

Bütçe 1k

Son düzenleme:

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Sefa
Zaten f710 almak için geçerli olabilecek sebeplerin hepsini saymışsın hocam. Bu fiyattaki sıfır muadillerine göre bence başarılı bir kontrolcü. Hayırlı olsun

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat demir
bence çok doğru yapmışsın hayırlı olsun

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,044
İsim
Oğuz Oğuz
Alıntıyı görüntüle

Eski olmasına rağmen piyasada ki çoğu gamepad den daha iyi, ölü bölge yok denecek kadar az, diğer gamepadler de tuşların neredeyse yarısında ölü bölge var tuşların algılaması için tam basmak gerekiyor ama bunda öyle bir sorun yokmuş sizce doğru mu yaptım
Açıkçası orta seviye gamepad kalmadı. Bütçen 1k üstü olsa 2. Elden xbox önerirdim ama 700₺ bütçeye logitech hariç alinabilecek pek gamepad kalmadı.

121709

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

Eski olmasına rağmen piyasada ki çoğu gamepad den daha iyi, ölü bölge yok denecek kadar az, diğer gamepadler de tuşların neredeyse yarısında ölü bölge var tuşların algılaması için tam basmak gerekiyor ama bunda öyle bir sorun yokmuş sizce doğru mu yaptım
2.el orjinal dualshock4 alabilirdin.

freygasm

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle

Çok az daha ekleyip 2. el xbox kolu almak daha mantıklı olurdu. Online/fps oyunları oynayacaksan hayatı zulüm ediyor xbox harici kollar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu dememin sebebi de ölü bölge durumu, neredeyse ölü bölge sorunu yok, hatta yok bile diyebilirim xbox gamepadlerde. Ps kollarında da pcde 3.parti yazılımlar olmadan uyum sorunu yaşanıyor. Ben ps dual shocktan xbox 9. nesile geçtim sırf bu yüzden.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
700 TL oldu mu bu ya zamanında 100-200 TL gibi iken pahalı geliyordu alamıyordum.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
F710 pilliymiş iptal edeyim mi?

Atakankrn

80+
Alıntıyı görüntüle

Orta kalite gamepad, kullanan çoğu arkadaşıma illallah ettirip ya dualshock ya da xbox gamepedleri aldırdı… ben hiç sevemedim aşırı büyük ve arıza çıkarıyor.

Cihangir

80+ Gold
2. el Xbox 9. nesil alsan daha iyiydi

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Berk
Alıntıyı görüntüle

2018den beri kullanıyorum kol o kadar güzel/güçlü ki tek problemi ergonomisi küt gibi tasarım yapmışlar odun gibi adeta

Logicman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Lokman
Alıntıyı görüntüle

Bende de f310 var iyiki almışım diyorum ho kardeşime

Top Bottom