Neler Yeni

Logitech G29 Aldım İptal Etmeli miyim?

Kutlu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Kutluhan
Hemen gelio iade amazonda
hmm anladım. Yani Benim Çevremden Anladığım kadarıyla ilk birkaç hafta çok eğlenceli geliyor sonraysa artık sıkılıyosun ama olması çok güzel hisettiriyor dediler bana satmıyolarda köşede duruyor. Eğer bi çevren varsa oyun oynayan forza tarzı süre aralıklarıyla oynarsın

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Berat fatih

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Ensar Polat
hmm anladım. Yani Benim Çevremden Anladığım kadarıyla ilk birkaç hafta çok eğlenceli geliyor sonraysa artık sıkılıyosun ama olması çok güzel hisettiriyor dediler bana satmıyolarda köşede duruyor. Eğer bi çevren varsa oyun oynayan forza tarzı süre aralıklarıyla oynarsın
Ama sistemim kötü iste Xbox Serie s var ondanda hic memnun değilim grafikler çamur gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallha usta hiç araba kullmayı bılmıyordum ben hiç bu kadar keyif aldıgımı hisetmemiştim ilk işim g29 almak olucak
Valla kafam karışık

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Ali yılmaz
Sence geçici heves mi bu fiyata ekran kartı veya anakrt işlemci de alabilirdim
Sistem kötüyse ona yatırmak bence daha mantıklı. Öyle uzun uzun oynamazsıb ama emin ol. Oynayanlar delisi çok ama onlarda ikilemde kalmazdı. Bende yakında satmayı düşünüyorum bayadır girmedim çünkü. Bu arada şahsi fikrim yarış oyunlarından ziyade similasyonlar daha keyifli. Oturuş pozisyonundan ve efordan uzun süre oynayamıyorsun da zaten. Sen karar ver 🤷🏻‍♂️

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
13 k bütçe var işte
Sistemim baya kötü bu arada
İ3 10100f
H510m r
16 ram
RX 570
Everse 500w PSU
kanka seti alıp oyunlar kasarsa kotu grafik olursa daha kötü olur bence sistemini yükselt para yoksa ilerde ucuza g27 kovala

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Ensar Polat
Sistem kötüyse ona yatırmak bence daha mantıklı. Öyle uzun uzun oynamazsıb ama emin ol. Oynayanlar delisi çok ama onlarda ikilemde kalmazdı. Bende yakında satmayı düşünüyorum bayadır girmedim çünkü. Bu arada şahsi fikrim yarış oyunlarından ziyade similasyonlar daha keyifli. Oturuş pozisyonundan ve efordan uzun süre oynayamıyorsun da zaten. Sen karar ver 🤷🏻‍♂️
Peki sence 13 e bi 4060 mi çeksem yoksa am5 anakart işlemci mi

kanka seti alıp oyunlar kasarsa kotu grafik olursa daha kötü olur bence sistemini yükselt para yoksa ilerde ucuza g27 kovala
Xbox serie s de var forza 5 var

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,892
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar g29 için para biriktiriyordum ve az önce aldım 12.750 TL ye sizce iptal etmelimiyim çoğu kişi geçici heves diyor
vay arkadaş direksiyon seti olmuş 13 bin TL şaka gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Peki sence 13 e bi 4060 mi çeksem yoksa am5 anakart işlemci mi

Xbox serie s de var forza 5 var
kanka sadece forza illa bi zaman sonra sıkar direksiyonu pc ye alicaksin ets2 assetto corsa forza ne varsa oynican oyle sarar ama once guzel sistem

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
13 k bütçe var işte
Sistemim baya kötü bu arada
İ3 10100f
H510m r
16 ram
RX 570
Everse 500w PSU
DDR5 geçmek istediğin için 13500 + H610 DDR5 çekilebilir. RAM'e de para kalıyor.
13400F de olur.

Sonra kendi sistemindeki RAM, İşlemci, Anakartı yeni bir PSU almak için satarsın.

Alacağınız H610 için alacağınız firmayı arayıp bios güncellemesi yapabilirler mi bunu rica etmeniz gerekiyor ama.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Eyüp Atan
İptal et bence grafikler kötü olursa hiç sarmaz önce PC yükselt sonra alırsın.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Simulasyon için biçilmiş kaftan. Ben driving force gt kullanıyordum. Ets 2 oynardım, çok keyif alırdım. Sonra evlendik,çoluk çocuk derken verdim direksiyonu. Ama içimde uktedir, ilk forsatta güzel bir masaüstü alıp, g29’u yanına koyacağım.
Ancak sistem sağlam olacak ki grafikler ile beraber keyif katlansın. Önce sistemi modern hale getirin, sonra alırsınız. Şöyle 18-20k civarına hazır sistemler işinizi görür.

Top Bottom