Neler Yeni

🔥İndirim Logitech G G332 Gaming Kulaklık 548TL

En İyi Cevap
3

merter73

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece dandik markalar mı dandik ürün üretiyor sanıyorsun :D. Sana kötü bir haberim var...
benimde sana kötü haberim var, https://forum.donanimarsivi.com/konu/800-TL-ssd-oenerisi.618315/post-5971250 crucial dururken bilinmedik bi ssd almışsın hadi onu geçtim n11 de bi mağazadan almışsın umuyorumki iadeli ürün gelmez :) yerinde olsam ssd alacak olsaydım çünkü depolama önemlidir problem yaşamamak adına amazon satıcılı yerden alırdım bilgin olsun.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

Ürün: Logitech G G332 Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı, 50 mm Ses Sürücüleri, 6 mm Katanarak Sessize Alınan Mikrofon, 2 m Kablo Uzunluğu, Siyah

Çoğu sitede 650 üstü satılıyor
2022 de alınır mı sizce jamesdonkey 710 dan geçeceğim

En İyi Cevap
3
benimde sana kötü haberim var, https://forum.donanimarsivi.com/konu/800-TL-ssd-oenerisi.618315/post-5971250 crucial dururken bilinmedik bi ssd almışsın hadi onu geçtim n11 de bi mağazadan almışsın umuyorumki iadeli ürün gelmez :) yerinde olsam ssd alacak olsaydım çünkü depolama önemlidir problem yaşamamak adına amazon satıcılı yerden alırdım bilgin olsun.
Sen kullanıyorsun diye biri sağlam biri dandik olmuyor ben araştırmamı yaptım ve crucialde ısınma sorunu ve kötü bir kontrolcüye sahip. Bilen kişilerin yorumları yine bilen kişiler bütçede en iyi seçenek olduğunu söyledi. Ayrıca mağazanın çoğunlukla sattığı ürün ssd ve henüz kötü bir yoruma sahip değil. Gidip daha kötü bir ssd yi sırf sen kullanıyorsun diye 130tl fazla para verip almadığım için kusura bakma :kekw::kekw::kekw:.
logitechin dandik kulaklık ürettiğini görmedim her şey dandiklikle bitmiyo rahatlığı 0 bir kulaklık
Logitech bazında konuşmuyorum marka bilindik olunca ürün %100 kaliteli olacak diye bir kural yok, bundan bahsediyorum. Mesela üstte belirttiğim gibi cruicali çok severim ama o ssd dandik ve parasını haketmiyor bir başka örnek kingston a400, kingston çok iyi bir marka ama o ssd çok sorun yaratıyor. Her firmanın kötü ürünü olabiliyor.

merter73

80+ Bronze
logitechin dandik kulaklık ürettiğini görmedim her şey dandiklikle bitmiyo rahatlığı 0 bir kulaklık
aynen hocam boşverin markayı kötüleyenler elbet olacak, kötülesinler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınır hocam logitech markada sorun yaşama şansınız yok arkadaşım 2 yıldır kullanıyor hala sorunsuz zaten satıcı amazon

En İyi Cevap
3
Hocam arkadaşın dediğine bakmayın 4 yaşında çok eskimiş bir kulaklık daha güncel bir şey almanız daha iyi olur bence. Arkadaşın dünyası sadece kendi mahallesinden ibaret kendinde bi sıkıntı yoksa iyi zannediyor.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Top Bottom